Babička nám vlani, po svojom smutnom odchode, zanechala byt v centre Bratislavy. Peniazmi veľmi nevládneme, a tak sme sa rozhodli, že si priestor ponecháme a nasťahujeme sa. Samozrejme, rekonštrukcia bola potrebná, takže byt získal už našu pečať. Jediné, čo sme ponechali na mieste, boli babičkine krásne a pôvodné koberce. Niet veľmi o čom: všetkých kobercov sa poriadne dotkol čas aj more špiny a prachu. Rozhodli sme teda o poriadnom, profesionálnom vyčistení. Nešlo nám však len o spomínaný prach a nečistoty. Mali sme skrátka strach, že ich môžeme v nadšenom boji dajako poškodiť.

Vďaka webu sme objavili najlepšie hodnotenú firmu, ktorá sa čistením na profi úrovni zaoberá. Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o., tlakové tepovanie kobercov, čistenie sedačiek Trenčín, zaujala najviac. Už prvý kontakt bol pouzitívny. Cez telefón nám všetko podrobne vysvetlili, ponúkli ozaj príjemnú cenu zamýšľaných prác a navrhli termín, s ktorým sme sa stotožnili. Asi o štyridsaťosem hodín dvojica zamestnancov stála na prahu nášho bytu. Všetko si spolu s nami ešte raz prešli, zistili podrobnosti a začali s prácami.

 

S pomocou masívneho kotúčového stroja začali s čistením kobercov. Najprv ich napustili účinnou chemickou látkou, uvoľňujúcou všetky nečistoty. Následne koberce znova rozkartáčovali, aby špina vyšla na povrch a potom všetky ti stopy času zlikvidovali vysoko výkonným vysávačom. Akonáhle sa koberce celkom vysušili, neverili sme vlastným očiam. Pôvodná farba pre nami doslova ožila a vďaka čistote prevoňali celý byt. Stará mama bola iste pyšná a spokojná. Jedným slovom – dobrá voľba s veľká spokojnosť. Za nás hovoríme celkom jednoznačne, že firmu A SERVIS LIPKA vždy radi doporučíme. Napokon na stránke kvalitni-uklid.com sa dá nájsť všetko potrebné.

 

Prečo čistiť okná, ak nemusíte?

Výškové umývanie, čistenie, nano impregnácia okien a fasád Trenčín

 

Žijem v centre Trenčína a mám dom plný okien. Mám svoje bývanie rád, ale voľného času je dnes hriešne málo, takže ho radšej využijem na relaxovanie, ako na upratovanie. Najmä umývanie okien je pre mňa stratou času, ale na druhej strane  nechcem, aby špinavé okná špatili celý dom. V centre mesta je prach stálym hosťom, a preto mám už dlho skúsenosti s upratovacou firmou A SERVIS LIPKA, s. r. o., umývanie okien, výškové práce Trenčín, čistenie fasád. Rád vám ich služby na tomto mieste doporučujem, keďže okrem umývania okien ponúkajú celú paletu zaujímavých služieb.

Zamestnanci firmy sú vždy spoľahliví profesionáli. Dohodol som dlhodobú zmluvu na čistenie okien raz mesačne. Prvé dve-tri „brigády“ ma čosi nútilo ostávať doma a robiť niečo ako kontrolu. Musel som uznať, že vždy boli precízni, umyli nielen sklá, ale tiež rámy i parapety, čo som uspokojene kvitoval. Časom ma zamestnanci presvedčili o svojej dôveryhodnosti a dnes si už pokojne vybehnem do mesta, čo-to vybaviť. Stačí ich privítať a ponechať svojej profesii. Akonáhle boli hotoví, dali mi vedieť. V týchto dňoch navyše premýšľam o nano impregnácii okien, ktorú A SERVIS ponúka. Dozvedel som sa, že vďaka tomuto zásahu sa okná zvonku nešpinia až niekoľko rokov. Akýkoľvek prach a špinu zo skla odstráni vietor alebo dážď, čo znamená okrem usporenej práce aj úsporu financií. So službami upratovacej firmy A SERVIS som navýsosť spokojný. Takí spoľahliví, dôveryhodní a starostliví zamestnanci sú veľkou vzácnosťou. Ostanem tak ich službám naďalej verný, a verím, že časom využijem aj iné práce z ich širokého portfólia.