ewita

Koho vybrať na umývanie okien, profesionálov, nie firmu s brigádnikmi. Umývanie okien Bratislava. Výškové práce

V našej firme umývame okná už štvrtý rok s A SERVIS LIPKA a ich zamestnancami to ide bez problémov na rozdiel od predošlej firmy, ktorá nám predtým umývala okná. Namiesto stálych zamestnancov mala nabratých brigádnikov a to bola hrôza. Okná boli zle umyté, žalúzie, ktoré mali vyčistiť od prachu a umyť, tak tie robili len tak letmo, aby sa nepovedalo, niektoré neumyli vôbec a celková organizácia ich práce, bola úplne chaotická.

V našej firme máme 110 okien a firma A SERVIS LIPKA je schopná do týždňa všetky okná starostlivo umyť a to aj okná vo výške. Predošlá firma umývala okná 14 dní a s kvalitou umývania okien sa to vôbec nedalo porovnať, tak ako kvalitne umýva okná A SERVIS LIPKA. Jej zamestnanci pracujú pružne a pritom starostlivo je všetko čisté, vrátane rámov a žalúzií. Z okien odstráni aj zvyšky od lepiacich pások, čo predošlá firma vôbec neurobila.

Máme okná vo výške, kde je potrebné mať skúsených pracovníkov, ktorí vedia robiť vo výškach za pomocou zlaňovacej techniky. A SERVIS LIPKA má svoj tím horolezcov, ktorí si s touto prácu vedia poradiť absolútne bravúrne. Na niektoré nedostupné okná vo výške nám naniesli nanoimpregnačný náter GLS a minimálne na 4 roky nám odpadli náklady na umývanie okien na neprístupných miestach.

Umývanie okien Bratislava a umývanie okien vo výške Bratislava budeme naďalej využívať k našej spokojnosti firmu A SERVIS LIPKA s.r.o.

Nano-impregnácie okien, okna bez starostí. Mytí zaistí vietor a dážď

V predošlom mesiaci nám upratovacia firma A SERVIS LIPKA umývala okná v našom rodinnom dome a v našej malej firme, kde je asi 30 okien. Predtým sme si okná umývali sami, ale veľmi ťažko sme si dokázali poradiť s oknami, ktoré boli neotvárateľné a vo výške.

Oslovili sme firmu A SERVIS LIPKA a s ich prácou sme boli veľmi spokojní. Okná v našej firme umývali zamestnanci A Servisu cez víkend, kedy nie je prevádzka a okná vo výške umyli z vysokozdvižnej plošiny na ktorú vykonali impregnačný náter GLS, aby sa nemuseli umývať v ďalšom roku. Vďaka impregnačnému náteru nám odpadli všetky starosti s umývaním okien vo výške na niekoľko rokov.

09b

Musím povedať, že ich práca je perfektne zorganizovaná, ich pracovníci sú veľmi šikovní a slušní ľudia. Okná, rámy i parapety máme krásne čisté. Naozaj maximálna spokojnosť z našej strany.

V budúcom roku určite využijeme zase služby umývania okien v Bratislave od firmy A SERVIS LIPKA s.r.o.