ewita

Luxusné spoločníčky – ide to aj bez drog

Luxusné spoločníčky sú ženy, ktoré sú podobné ako Vaša manželka, priateľka alebo tajná láska. Sú milé, usmievavé, komunikatívne, inteligentné. Každý si všimne na prvý pohľad ich vzhľad a príťažlivú postavu. Koluje však okolo nich mnoho mýtov.

Luxusné spoločníčky sú ženy, ktoré sa nerozdávajú komukoľvek, napriek tomu koluje o nich mnoho mýtov, nepravdy a tvrdenia, že svoju prácu vykonávajú pod vplyvom drog a návykových látok. Stretnutie s Renatou a Petrou nás však presvedčilo o opaku.

 

Luxusná spoločníčka je v prvom rade žena

Napriek niekoľkým tvrdeniam o luxusných spoločníčkach, ich život nie je niečím výnimočný oproti bežným ľuďom. Sú to obyčajné ženy, ktoré vykonávajú svoju prácu podľa pravidiel a etických noriem.

„Zásadne na našom stretnutí nemôžu byť žiadne drogy. Je neprípustné, aby ste túto prácu vykonávali pod vplyvom drog. Klient sa stretne s nami len ak je slušný a nie je násilníkom,“ prezrádza Renata.

„Nestretla som sa zatiaľ s nepríjemným klientom, ktorý by bol pod vplyvom drog. S dievčatami sa poznáme a žiadna z nás nelieta v tomto kolotoči,“ dopĺňa Petra.

 

Luxusná spoločníčka riadi stretnutie

Luxusné spoločníčky majú od začiatku stretnutia s klientom pevne v rukách celý spoločne strávený čas. Musia ovládať dobre komunikáciu a neraz využijú svoju inteligenciu a chytrosť.

„Klienti sú ku mne veľmi milí a príjemní. Často dostanem milú pozornosť alebo malý darček. Pri stretnutí je to hlavne o komunikácií a určení si hraníc,“ pokračuje Renata.

„Stretnutie nie je o posteli a sexe, ako si mnohí myslia. Sú to hlavne príjemne strávené chvíle s mužom, ktorý si chce oddýchnuť od bežných starostí počas dňa. Vždy je na každom stretnutí dôležité, čo klientovi dovolím a čo už je za hranicami,“ ukončuje luxusná spoločníčka Petra.