ewita

3 tipy pre horúce chvíle – vyskúšali sme!

Hľadáte niečo, čím by ste obohatili váš spoločný aj súkromný sexuálny život? Klasické vibrátory alebo Venušine guličky vás už skrátka nebavia? Máte dojem, že si zaslúžite niečo viac? Náš trh ponúka veľa kvalitných multifunkčných hračiek pre ženy. Niekedy sa nám však pri pohľade na ich cenovku doslova pretočia bábiky. Testovali sme pre vás tie najzaujímavejšie a našli tri, ktoré za to rozhodne stoja! Ste natešené? Skvele, tak ideme na to!

 

Sexpander – multifunkčný pomocník pre každého

Naša prvá recenzia zamieri k vychytávke, ktorú si môžete dovoliť aj vo chvíli, keď vaša výplata nebola práve oslnivá. Šikovné hračky totiž vôbec nemusia byť drahé, napríklad ako Sexpader multifunkční vibrátor 3v1. Nesľubuje vám síce super rýchly orgazmus, zato ponúka veľa možností a pomôže vám si intímne chvíle jednoducho užiť.

„Je to, ako keby ste si kúpili hneď tri rôzne vibrátory. Vibračné motorčeky možno vyberať a regulovať tak výkon či prispôsobovať miesto dráždenia. Skvelé sú jeho zmyselné výstupky, ktoré potešia klitoris aj vagínu hlavne v jej ústí. K dispozícii je aj hlboký prienik ešte umocnený možnosťou nasadenia Sexpanderu na vibrátor. A batéria vydrží bez problémov niekoľko čísel za sebou. Páči sa mi aj možnosť použitia akéhokoľvek lubrikantu vďaka materiálu TPE (termoplastický elastomér). “

 

Svakom Echo – moderná rozkoš pre klitoris

Opusťme teraz kategóriu klasických vibrátorov a zamierme trochu inam. Cielená stimulácia klitorisu dokáže s ženským apetítom doslova divy. Dokonca sa uvádza, že viac žien dosiahne potešenie práve skrze klitoris než prostredníctvom obyčajného pohlavného styku. A my sme objavili pomocníka, ktorý vám dopraje orgazmický zážitok kedykoľvek, kdekoľvek a predovšetkým diskrétne – Svakom – Echo Clitoral Stimulator.

„Perfektne padne do dlane, takže ho stačí len priložiť na klitoris. Je malinký, ľahko sa ovláda a nie je vôbec počuť. Výrobca uvádza, že na jedno nabitie vydrží hodinu, ale ja som k orgazmu nikdy viac ako 15 minút nepotrebovala, a aj to už bol extrém. Je to taká zaručená rýchlovka, keď nechcete strácať čas predohrou a ďalšími zbytočnosťami. A dobre sedí na mieste aj pri klasickom styku, takže si sprostredkovane užije aj parter. “

 

Womanizer alebo instantný orgazmus

Uznávame, je trochu divné, keď toto uvidíte čierne na bielom. Ale ako inak nazvať sexuálnu pomôcku, ktorá sľubuje orgazmus do dvoch minút? Womanizer funguje na princípe tlakových vĺn. Všetko je riadené mikroprocesorom, takže výsledkom sú skutočne intenzívne vlny slasti. Cena je trochu vyššia, uznávame. Ale bolo by tak trúfalé priať si instantný orgazmus napríklad od Ježiška?

„Je to ako sakramentsky dobrý orálny sex. Hneď na prvýkrát som zažila trojnásobný orgazmus, a podľa recenzií na internete rozhodne nie som jediná! Použitie je veľmi príjemné a diskrétne, prudký orgazmus skoro istý. A čarovať s ním ide aj pri dráždení partnera! “

Pozrite sa aj na ďalšie šikovné erotické pomôcky za príjemné ceny. Trocha sexuálnej inšpirácie totiž nie je nikdy na škodu!