Ploché bruško – kto by ho nechcel, že? Problém ale je, že nie všetky ženy majú to šťastie. Aj keď cvičia, na brušku to nemusí byť vôbec vidieť. Ženy trpia často aj ďalším problémom, ktorým sú strie. Tie brucho priamo hyzdia. Chcete s vaším väčším bruškom konečne niečo urobiť, alebo sa chcete zbaviť strií? Potom vás tento článok poteší! Predstavujeme hneď 4 účinné produkty, s ktorými vám to pôjde ľahko.


A strie už nemajú šancu

l1Strie sú drobné, ale niekedy aj veľmi výrazné jazvy, ktoré vznikajú ako následok nadmerného napínania kože na bruchu. Najviac vznikajú v tehotenstve. Okrem brucha sa môžu objaviť aj na stehnách. Ak vzniknú, je veľmi ťažké sa ich zbaviť. Najdôležitejšia je preto prevencia. Ak ste tehotná, mažte si bruško každý deň hydratačným krémom. Vaša pokožka bude pružnejšia a strie nebudú mať veľkú šancu. Vyskúšajte špeciálny Krém na strie – Smaglia Stop. Pôsobí ako prevencia a súčasne aj pomáha v boji proti už vzniknutým striám. Krém obsahuje rad účinných látok, ktoré napomáhajú k celkovému ozdravovaniu pokožky. Je to napríklad extrakt z pšeničných klíčkov, Goty goly, chmeľu a dôležitou zložkou je aj bambucké maslo.

l1Keď potrebujete menšie bruško

Ploché bruško je sen, ktorý si môžete splniť. Dôležitý je pravidelný pohyb a vykonávanie špeciálnych cvikov na posilnenie brušných svalov a samozrejme aj zníženie váhy. Niekedy sa ale stáva, že i pri intenzívnom tréningu nie je výsledok taký, aký by mal a tuk z bruška jednoducho nemizne. Zmeniť to môžete tak, že začnete užívať špeciálne doplnky stravy, ktoré napomáhajú spaľovaniu tukov. Vhodnou voľbou je Doplnok stravy na zníženie tuku – BruciaSnell integrátor s patentovaným zložením. Stačia dve tabletky denne a tuky začnú miznúť. Účinnosť doplnku pomáha zvýšiť Krém na ploché bruško– Brucie Snell Crema, ktorý posilňuje pokožku a súčasne pomáha odstraňovať tuk z problematických brušných partií. V ceste za dokonalým bruškom môže výrazne pomôcť tiež Doplnok stravy zelená káva – Capsule Vegetal Caffé Verde. Jedná sa o BIO doplnok stravy, ktorý pomáha znižovanie váhy a súčasne posilňuje imunitný systém.

Využite týchto pomocníkov a vaše bruško bude vyzerať úžasne! Kúpiť ich môžete na www.drahomirajelinkova.cz