Premýšľate nad zmenou vášho výzoru? Začnite vlasmi. Presne tak. Vlasy sú pýchou každej ženy. Všetky ich chceme mať krásne, husté, dlhé a hebké. Pravdou však je, že nie každá z nás má to šťastie. Mnohokrát nás trápia vlasy riedke, suché či bez lesku. Zmeniť si účes, farbu či strih chce častokrát väčšiu odvahu, akou oplývame. Tentokrát ale do vlasov radikálne zasahovať nemusíte. Môžete to vyriešiť poľahky, jednoducho a zdravo to clip in vlasmi!

 

Prečo by ste sa mali pre clip in vlasy rozhodnúť?

Vlasy si bez najmenších problémov pripevníte z pohodlia vášho domova v priebehu niekoľkých minút. Žiadne návštevy stylistov či kaderníctiev nie sú potrebné. Zvládnete to aj sami! Okrem iného ide o stopercentne ľudské vlasy, takže nikto z vášho okolia nespozná rozdiel. Ide tiež o šetrný spôsob, ktorý nijakým spôsobom neničí vaše vlasy. Využiť ich môžete aj medzi jednotlivými farbeniami, alebo vtedy, keď nechcete na svoju hrivu aplikovať nejaký čas chémiu.

 

Účes za minútku

Chceli by ste si vzadu na hlave vyčariť elegantný cop, ale vaše vlasy sú naň prikrátke a vy sa necítite sebavedomo? Zadovážte si clip in vrkoč alebo cop, kde pruh vlasov zošitých k sebe váš účes oživí a vy sa budete cítiť atraktívnejšie. Upevníte si ho pomocou drobného hrebienka a kaderníckym sponiek.

 

Neničte si viac vlasy melírom

Už viac nemusíte vysedávať u kaderníčky a nechať si ničiť vlasy rozličnými farbami a peroxidom. Clip-in pramienky majú totiž rovnaký efekt! Vyberte si z rozličných farieb. Ak patríte medzi extravagantné typy, ružová, modrá, červená či fialová vás zaručene poteší. Na svoje si, samozrejme, prídu aj dámy obľubujúce prírodné odtiene.

 

Nestrihajte sa!

Máte chuť na ofinu? Alebo ste len zvedavá na to, ako s ňou budete vyzerať? Vlasy si určite nestrihajte. Radšej si clip in ofinu kúpte. Obrovskou výhodou je jej odnímateľnosť. Keď vás ofinka prestane baviť, nemusíte čakať na to, kým vám vlasy dorastú, ale okamžite sa vrátite k svojmu pôvodnému ja a to tak, že ju snímete.

 

Ušetrite ešte viac času

Čas vám ušetrí vychytávka clip in pás, ktorý sa na rozdiel od klasických clip in vlasov nedelí na pramene. Všetky pásy sú totiž spojené v jeden. Vybrať si môžete až z dvoch materiálov a to z klasický ľudských vlasov alebo z japonského kanekalonu. Kanekalon je síce syntetický materiál, ale od skutočných vlasov je na nerozoznanie. Jeho výhodou je, že zachová akýkoľvek tvar, ktorý mu dáte, až kým sa účes opäť nerozhodnete zmeniť.

 

Farebné kriedy oživia vašu šticu

Ak z ničoho nič zatúžite po výraznej zmene a účese, ktorý len tak neprejde bez povšimnutia, skúste farebné kriedy. Kriedy vlasy nepoškodia a nie sú toxické. Preto sa stanú vašim pomocníkom a pravou

rukou. Pokiaľ sa rozhodnete, že už bolo na jeden deň výstrednosti dosť, vlasy si umyjete šampónom a po dúhe, ktorú ste si na hlave vytvorili, už nebude ani stopy.