V letných mesiacoch je naše telo vystavované vysokým teplotám, ktoré dávajú poriadne zabrať. Najmä teraz je veľmi dôležité doplňovanie a pravidelný prísun tekutín. Ochutené a sladené limonády nás neosviežia. Najviac dokáže osviežiť dúšok čistej vody. Čistá voda dokáže telo nielen osviežiť, ale tiež mu dodať novú energiu. Je preto potrebné, aby prísun čistej pitnej vody bol všade dostupný. Nielen v domácnostiach, ale aj vo firmách.

Čo robiť, keď voda z rádu nie je dobrá?
Ak voda z vodovodného rádu je veľmi chlórovaná a nie na pitie dobrá, máte niekoľko možností. Môžete jazdiť do obchodov a nakupovať kartóny balených vôd v PET fľašiach, vodu filtrovať, a alebo kontaktovať spoľahlivú spoločnosť, ktorá pitný režim podľa možností vyrieši. Takým partnerom môže byť spoločnosť Fontana Watercoolers, ktorá sa špecializuje na predaj a prenájom výdajníkov pramenitej vody a filtrácie 3M k vodovodnému rádu. Výdajníky pramenitej vody od spoločnosti Fontana môžu byť využité v domácnostiach, menších firmách i veľkých výrobných areáloch. Proste všade tam, kde sa má dosiahnuť dodržiavanie pitného režimu. Taktiež kvalitná filtrácia môže vyriešiť zdanlivo zlú vodu.

Barely s vodou Fontana dovezie zadarmo
Najväčšou špecializáciou spoločnosti Fontana je predaj a prenájom výdajníkov vody, ktoré zásobujú barely na vodu. Tieto barely obsahujú takmer 20 litrov čistej pramenitej vody. Voda vo výdajníkoch je ochladzovaná na 5 ° C a tiež ohrievaná na 95 ° C. vždy, keď budete potrebovať plné barely, spoločnosť Fontana vám ich zadarmo privezie a to po celej Českej aj Slovenskej republike. Vy sa nebudete musieť o nič starať. Ak sa nechcete zaťažovať objednávaním barelov a chcete mať vodu z výdajníku k dispozícii neustále, môžete si v spoločnosti Fontana objednať tiež výdajníky na vodovodný poriadok. O kvalitu vody nemusíte mať starosti. Výdajníky spoločnosti Fontana sú totiž vybavené účinnými filtrami od nadnárodného výrobcu 3M na čistenie vody aj na odstraňovanie chlóru.

Kompletný sortiment spoločnosti Fontana nájdete na www.fontana.cz