ewita

Aj muži chcú voňať

Internetový obchod Charming poskytuje rozsiahlu ponuku vysoko kvalitnej kozmetiky, ktorá je každoročne na popredných miestach v prestížnych súťažiach. Mimo klasickej kozmetickej rady pre mužov alebo ženy tu nájdete aj detskú kozmetiku v BIO kvalite. Kozmetika pre mužov sa pohybuje v príjemnej cenovej relácii a navyše sú tieto značky neopozerané.

Kozmetika pre mužov
Kozmetika pre mužov bola za minulého režimu veľkým tabu. Podľa všeobecnej mienky by mal správny chlap zaváňať mužnosťou. Tieto mylné predstavy o dokonalosti mužského pokolenia sú našťastie dávno preč.

Spoločnosť Charming ponúka rozsiahly výber pánskej prírodnej kozmetiky najvybranejších kvalít a cez to za veľmi rozumné ceny. Mužská pokožka potrebuje zvýšenú starostlivosť, pretože je oveľa častejšie vystavovaná nežiaducim vplyvom, ako sú výpary z továrenských liniek, tabakový dym a v neposlednom rade i pot.

Ako prebieha starostlivosť o mužské telo
Ihneď po ránu je vhodné využiť tonizačnú vodu, ktorá sa vklepává do oblasti tváre. Týmto spôsobom skvele pripravíme pleť pre vmasírovanie pleťového mlieka. Tento postup bohato postačí k rannému rituálu.

Na večer je vhodné vyčistiť pleť špeciálnym mydlom a následne použiť tonizačnú vodu. Ihneď na to použite pleťové mlieko. Pánska prírodná kozmetika je veľmi rôznorodá, prírodná je navyše maximálne šetrná a vhodná pre akúkoľvek pokožku.

Ak vás zaujímajú aj ďalšie informácie o pánske kozmetike, navštívte internetové stránky na adrese http://www.charming.cz/.