ewita

Aké šperky sa hodia na leto?

Ak rada nosíte šperky, iste dobre viete, že nie každý šperk je vhodný pre každú príležitosť a alebo pre každé ročné obdobie. Zatiaľ čo v zime sa nosia šperky decentnejšie, v lete by mali šperky hrať všetkými farbami. Prinášame vám tip na trendy letné šperky, ktoré by vám v letnej výbave rozhodne nemali chýbať …

 
Lesk musí proste byť
Leto je obdobie farieb a slnečných lúčov a práve také by letné šperky mali byť. Pre leto sú najlepšie šperky, ktoré sú zdobené kryštálmi, pretože práve v nich sa krásne odrážajú letné slnečné lúče. V lete sa tiež nosia skôr šperky vyrobené z kovov ako je chirurgická oceľ, titán alebo volfrám, pretože šperky vyrobené z týchto kovov sú aj viac odolnejšie proti nepriaznivým vplyvom aký môže mať napríklad chlórovaná alebo morská voda.

 
Crystal collection nadchne!
Nádherné letné šperky z chirurgickej ocele nájdete v špeciálnej kolekcii Crystal collection. Tá ponúka šperky, ktoré sú zdobené kryštálmi kubických zirkónov, ktoré sú brúsené špeciálnym brusom a vďaka tomu sa nielen na slnku nádherne trblietajú. Vyberať môžete napríklad trendy farebné náramky, super náušnice v tvare srdca, motýlikov alebo guľôčok, ďalej tiež prívesky a ďalšie šperky. Buďte si istá, že v nich zažiarite na pláži aj na žeravom letnom večierku.


Piercing v mnohých prevedeniach nesmie chýbať

Leto je tiež skvelou príležitosťou na to, ako sa pochváliť vaším piercingom. Najmä piercing v pupku vyzerá v lete super sexy. A pozor, ak si nechcete dávať prepichovať telo, môžete staviť aj na „falošný piercing.

Trendy letné šperky na vás čakajú na www.sperky4u.eu