Nie je žiadnym tajomstvom, že dnešná životospráva neposkytuje optimálnu a predovšetkým vyváženú stravu. Práve tieto negatívne vplyvy sa následne prejavujú na kvalite života. Ľudia žijú v uponáhľanej dobe, jedia za pochodu a vo väčšine situácií ani nepremýšľajú nad skladbou svojej každodennej potravy.

Nejakú dobu to náš ľudský organizmus dokáže zvládnuť, avšak po určitom čase sa prihlásia prvé nepatrné príznaky, ktoré však môžu prejsť v závažnejšie ochorenia. Nie je preto vhodné našu stravu podceňovať. Dokonca ani zelenina a ovocie už v dnešnej dobe neposkytujú optimálnu výživu. Poľnohospodárska pôda už neobsahuje toľko potrebných živín, keďže je vyťažená. V takejto situácii je vhodné dodávať výživové doplnky. Zvlášť potom, ak hľadáme pomoc v oblasti rastu svalov.

Aminokyseliny Kompava

Aminokyseliny značky Kompava predstavujú unikátnu zmes s vysokou biologickou hodnotou z mikrofiltrovanej mliečnej srvátky. Táto látka je vhodná pre budovanie svalovej hmoty, pretože sa jedná o mimoriadne kvalitnú bielkovinu. Tento doplnok má veľmi priaznivý vplyv na celkové zdravie a imunitný systém.

Srvátkové aminokyseliny dokážu zabezpečiť niekoľkonásobne zrýchlenú tvorbu svalových bielkovín, tým dosiahnete okamžitý anabolický efekt. Tieto aminokyseliny sú vhodné pre všetky typy športovcov a športujúcu mládež od 8 rokov.

Aminokyseliny aj na podporu trávenia

Aminokyseliny Kompava sú dokonca vhodným výživovým doplnkom pre ľudí s poruchami trávenia. Dokonca aj pre všetkých, ktorí sa nachádzajú v období rekonvalescencie a poúrazových pooperačných stavoch.

Doprajte svojmu telu látky, ktoré naozaj potrebuje. Tento prípravok neobsahuje žiadne zo zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu.

Ak vás zaujímajú aj ďalšie informácie o týchto výživových doplnkoch, navštívte internetovú predajňu na adrese https://www.saruman.cz.