Začalo to celkom nevinne. Fínska spoločnosť Rovio Mobile jedného krásneho dňa predstavila novú počítačovú hru Angry Birds. Ani tvorcovia tejto hry možno nečakali, aký obrovský úspech ich čaká. Hra si získala srdcia dospelých aj detí a dnes na nás pozerajú Angry Birds takmer z každého rohu. Jedno tu ale doteraz chýbalo – a síce poriadna Angry Birds školská výbava. Našťastie bola aj táto medzera zaplnená. Ak máte doma malého fanúšika týchto bláznivých vtáčích hrdinov, mal by vás tento tip zaujímať …

S Angry Birds je každý školák vždy pripravený
Český internetový obchod uterezky.cz totiž vie, ako veľmi detské srdcia po Angry Birds túžia. Pre všetkých malých fanúšikov práve preto ponúka špeciálnu kolekciu školských potrieb s motívmi týchto vtáčích hrdinov. Kolekcia obsahuje všetko, čo správny školák potrebuje.

batohČo všetko je možné mať?
Kolekcii dominujú praktické školské batohy. Pre najmenších sa skvele hodí detský batoh Angry Birds, ktorý má jednu hlavnú priehradku, jednu prednú kapsu a dve praktické bočné vrecká zo sieťoviny. Batoh je skvelý nielen pre svoj ​​super dizajn. Určite poteší, že je nepremokavý, má nastaviteľnú dĺžku popruhov a je vybavený aj radom reflexných prvkov. Pripravené sú samozrejme batohy aj pre staršie deti. Veľkú radosť môžete urobiť aj zdanlivou maličkosťou. Deťom môžete zaobstarať super peračník Angry Birds alebo praktický box na desiatu. K dispozícii sú tiež špeciálne zošity s motívom Angry Birds. Zošity majú veľkosť A5, 60listov a sú linajkované. Majú laminovanú obálku, takže veľa vydržia. Okrem pomôcok do školy môžete vašim deťom urobiť radosť oblečením s týmito nezbednými vtákmi. K dispozicii sú tričká s dlhým aj krátkym rukávom, komplety na leto ( tričko a kraťasy ) alebo aj chlapčenské boxerky.

Angry Birds sú proste všade. Ponuku nájdete na www.uterezky.cz