Teplé a hrejivé svetlo ohňa nás sprevádza už odnepamäti. Vie upokojiť, zahriať aj príjemne naladiť. V spojení s liečivým a hebkým včelím voskom nabitým pozitívnou energiou však môže dokázať ešte ďaleko viac.

Alternatívna medicína si v dnešnej uponáhľanej dobe nachádza stále viac priaznivcov. Niektoré ozdravné procesy a celkové navrátenie organizmu späť do prvotriednej formy totiž jednoducho uponáhľať nejde, čo potvrdí každý, kto sa niekedy pokúsil prechodiť ťažšiu chrípku alebo angínu. Naše telo by sa malo zotavovať minimálne po takú dobu, po akú čelilo daným (nielen) zdravotným problémom. Kde na to ale vziať čas, keď sa vaša rodina bez slušnej výplaty skrátka nezaobíde? Vhodné naštartovanie samouzdravujících procesov vo vašom tele dokáže zázraky. A telové sviece sú na to ako stvorené.

Prečo práve archanjelská svieca?

Na úvod by sme si mali povedať, čo sú to vlastne telové sviece. Ide o úzke duté trubičky z včelieho vosku, ktoré sa prikladajú na určité miesta a body na tele. Tu sa zapália a vďaka horeniu vyťahujú z tela rôzne škodliviny, podporujú jeho regeneráciu a uvoľňujú energetické blokády. Mgr. Hana Šmídová však tento koncept vylepšila na tzv. archanjelské telové sviece.

Archanjelské sviece v širokom spektre farieb sú špeciálnym spôsobom energetizované a podľa zvolenej farby (a názvu sviece) súvisia aj s konkrétnou fyzickou témou a podvedomým programom. Možno ich teda oveľa lepšie zacieliť na určitý problém.

Archanjelské telové sviece od Hany Šmídovej možno použiť v celej rade situácií. Patria sem napríklad ochorenia spôsobené vírusmi a baktériami (vrátane zápalov), bolesti kĺbov a svalov, migrény, zle sa hojace cysty a myómy a v neposlednom rade tiež depresívne nálady a stavy.

Hana Šmídová patrí k ľuďom, ktorí radi sprostredkovávajú ostatným prirodzené cesty k poznaniu seba samého aj okolitého sveta. Medzi jej veľmi úspešné počiny patrí tiež kniha Automatická kresba, ktorá jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom osvetľujúcim základy tohto smeru sebapoznania, ktorým porozumie aj úplný začiatočník.