Používanie kozmetiky je účinné len v tom prípade, keď vyberiete správne prípravky, ktoré zodpovedajú typu vašej pleti a ponúkajú pomoc presne pre tie ťažkosti, ktoré vás trápia. Lepšie je staviť na kozmetiku, ktorá ponúka špeciálne účinky. Vhodnejším riešením je tiež prírodná kozmetika, ktorá je k ľudskej pokožke šetrnejšia a môže ponúknuť väčší efekt, pretože prírodné látky sú pre telo lepšie vstrebateľné. Predstavujeme vám tri zaujímavé prípravky, ktoré určite oceníte …

Aróma Herb – sila a vôňa prírody s maximálnym efektom
Ak chcete kozmetiku, ktorá spoľahlivo funguje, mala by vás zaujímať rad Aroma Herb , ktorú na slovenský trh prináša kórejský výrobca prírodnej kozmetiky KJMA. Tieto prípravky sa totiž môžu pochváliť zložením, ktoré obsahuje špeciálne prírodné látky a tak ponúka úžasný efekt a okrem toho aj nádhernú vôňu. Predstavujeme vám tri najzaujímavejšie.

Pre pomoc pri celulitíde aj kŕčových žilách
Prvým je Aróma Herb telové mlieko s Aloe vera, ktoré je účinným pomocníkom v boji proti celulitíde a na kŕčovým žilám. Obsahuje celý rad ottieúčinných extraktov ako je výťažok z manga , ktorý pôsobí ako antioxidant a zabraňuje strate kolagénu či ukladanie toxínov v pokožke. V obsahu je tiež Centella asiatica – látka, ktorá priaznivo ovplyvňuje stav žilových stien. Účinnou zložkou je aj výťažok z jačmeňa, ktorý pomáha liečiť drobné zranenia a tak efektívne redukuje kŕčové žily. Telové mlieko je tak super pomocníkom.

Pre krásne a zdravé vlasy
Druhým skvelým pomocníkom je Aróma Herb regeneračný šampón s Aloe vera, ktorý pomáha udržiavať vlasy krásne zdravé a podporuje ich objem. Šampón obsahuje účinné extrakty z aloe, kamélie a harmančeka. V jeho zložení je aj panthenol – látka, ktorá podporuje regeneráciu vlasov. Pri pravidelnom používaní šampónu sú vlasy nádherne lesklé a majú plnší objem.

Sila spojená s úžasnou vôňou
Tretím veľmi zaujímavým prípravkom je Aróma Herb regeneračný kondicionér s Aloe vera. V jeho zložení sa nachádza napríklad extrakt mrkvy, harmančeka, kamélie či Aloe vera. Vďaka tomu zaistí nielen dokonalú starostlivosť o vlasy ale zanechá ich aj nádherne voňavé.

Tieto a ďalšie produkty špičkovej kozmetiky www.charming.cz