Spoločnosť Grossmann matrace dnes patrí medzi najväčších českých výrobcov a predajcov matracov. Špecializuje sa na výrobu zdravotných matracov všetkých rozmerov, chráničov matracov, anatomických vankúšov, lamelových roštov, spálňového nábytku z masívu a ďalších produktov pre zdravý spánok. Matrace sú vyrábané z kvalitných nemeckých materiálov.

V ponuke Grossmann matrace nájdete všetky typy zdravotných matracov, antibakteriálne, latexové, PUR  a sendvičové, matrace zo studenej peny, pružinové, viscoelastické a detské matrace v typizovaných rozmeroch: 90 x 200 cm, 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm. Ale tiež v atypických rozmeroch alebo podľa Vášho želania na mieru a to bez poplatku.

 

Príplatky za atypický rozmer nie sú všade

V prípade, že ste si kúpili novú posteľ s netradičnými rozmermi či nepravidelným tvarom a máte obavy, že nezoženiete taký, ktorý presne do postele zapadne, môžete byť v pokoji. Máte možnosť nechať si vyrobiť kvalitný matrac na mieru za rovnakú cenu bez navýšenia ako matrac klasických rozmerov u Grossmann matrace, kde budete určite spokojní. Do atypickej postele totiž nie je vhodné zhotovovať matrac, ktorý do nej presne nesedí. Matrac potom neplní svoju funkciu, môže nepríjemne uchádzať a dochádzať k jeho  poškodzovaniu. Naproti tomu matrac na mieru sa veľkosti postele prispôsobí presne, ako má.

Dĺžku a šírku si môžete objednať taktiež podľa toho, ako Vám vyhovuje. Predĺžená dĺžka je obľúbená predovšetkým u vysokých ľudí, pre ktorých je klasická posteľ nepohodlná a musia sa krčiť. Aj širšie matrace isto ocenia ľudia, ktorí majú radi dostatok miesta a pohodlia.

Matrac si môžete jednoducho objednať cez internetový eshop Grossmann matrace alebo môžete navštíviť osobne niektorú z predajní v Opave, Ostrave, Brne, Prahe či Pardubiciach. U kamenných predajní je tá výhoda, že každý matrac si môžete vyskúšať a poradíte sa s kvalifikovaným personálom. Ponuka je široká. Stačí si vybrať, ktorý typ by Vám vyhovoval. Rovnako máte možnosť si vybrať aj poťahovú látku na matrac, k dispozícii sú poťahy z Aloe Vera, Silver alebo Tencel. U matracov Grossmann máte záruku kvality a nízke ceny, pretože nakupujete priamo od výrobcu s dlhoročnou tradíciou.

Na záver tu máte pár tipov konkrétnych matracov spoločnosti Grossmann, ktoré sú obľúbené.

1

sendvičový matrac ORTOPEDY MAXI

2

latexový matrac TAMARA

3viscoelastický matrac MEDEO SILVER

4

antibakteriálny matrac KLAUDIE

Pre kompletní ponuku matracov a viac informácii zavítajte do eshopu Grossmann matrace.