ewita

Body prinesie zmyselnú eleganciu aj do vášho šatníka

Elegantné, vkusné a praktické ale aj sexy a zmyselné – to je body, ktoré posledná módna vlna doslova vrhla do šatníkov žien na celom svete. Nejde totiž len o obyčajnú spodnú bielizeň, body v sebe ukrýva ešte oveľa viac.

Fotila sa v ňom už Marilyn Monroe a veľmi dobre vedela, čo tento prepracovaný kúsok látky dokáže urobiť s jej krivkami. Body nie sú v oblasti spodnej bielizne žiadnou novinkou, ale napriek tomu je ich súčasné poňatie odvážnejšie ako kedykoľvek předtím.

Môžete si kúpiť zvodný čipkovaný model, určený len pre súkromné oči alebo staviť na zložito tvarovaný kus bielizne, ku ktorému stačí vziať sukňu a vyraziť do ulíc. Neveríte?

Výstřižek

Sexy, zvodné a praktické

Hneď na úvod musíme vyvrátiť jeden mýtus. Dámske body rozhodne nie je nepraktická súčasť šatníka. U mnohých modelov už platí, že ich nemusíte vyzliecť celé, aby ste si mohli odskočiť na toaletu. V spodnej časti sú opatrené praktickými cvočkami alebo zipsami, podobne ako overálky pre najmenšie detí.

Vďaka telovému body sa tiež nemusíte zamýšľať nad kúpou vhodného sťahovacieho spodného prádla. Dobré body odvedie rovnakú prácu a navyše nehrozí obávané pretekanie faldíkov nad oblasťou pásu.

Moderné dámske body tiež zďaleka nepatria len do spálne. Súčasný módny diktát vyzýva ženy k ich každodennému nosenie. Počujete dobre. Oblečte si body, pridajte potrebnú puzdrovú sukňu alebo upnuté džínsy a vyrazte do práce alebo za zábavou. So sukňami vyzerajú obzvlášť báječne a sexy a nezáleží pritom, kde práve umiestnite pás.

Body pristane všetkým postavám. Dokáže ich vytvarovať a dodať sexi krivky aj tam, kde by ste to nečakali. Naozaj luxusne vyzerajú hlavne čipkované kúsky a čierne kúsky, ktoré bez problémov naplnia aj prísny elegantný dresscode u vás v kancelárii. Vyrábajú sa s hlbokým rovnako ako s okrúhlym alebo pologuľatým výstrihom. Nezabudnite si pod body ale vziať vhodnú podprsenku, aby bol konečný efekt čo najrafinovanejší.