Pre milovníkov dovolenky v Čechách je tou najideálnejšou voľbou pobyt na horách.

Krkonoše sú najnavštevovanejšie a najobľúbenejšie hory v Českej republike.

Môžete tu navštíviť niekoľko zaujímavých miest. Na svoje si prídu predovšetkým lyžiari a bežkári v zimnej sezóne, v lete naopak Krkonoše lákajú turistov a cyklistov. Na svoje si tu prídu aj rodiny s deťmi.

 

Prenájom chalupy Šípková v Krkonošiach

Ak práve premýšľate o tom, kam vyrazíte so svojou rodinou alebo partiou priateľov, máme pre vás tip. Vašu dovolenku si môžete užiť v štýlovej drevenici Šípková, ktorá sa nachádza v samotnom srdci Krkonôš. Chaloupka Šípková je postavená pri potoku na svahu Čiernej hory v Krkonošiach.

Milovníci zimných športov určite ocenia jednoduchú dostupnosť na zjazdovky krkonošského skiareálu Černý důl, ktorý uspokojí začiatočníkov či pokročilých lyžiarov.

Je vzdialený iba 5 minút cesty autom. Ponúka moderný  snowpark, večerné lyžovanie a samozrejme umelé zasnežovanie.

img_9386_large

Dovolenka v Krkonošiach

Ak túžite po návštevách tunajších zákutí, je dovolenka v Krkonošiach ideálnym variantom pre báječné zážitky. Chalupa nesúca rozprávkové meno Šípková je stvorená pre relaxáciu a odpočinok. Je vybavená replikami starodávneho nábytku, kachľovou pecou so sporákom a dokonca spaním za pecou.

Letný pobyt na chate môžete spojiť s grilovaním (gril je súčasťou vybavenia), Osviežiť sa môžete vo vonkajšom bazéne pri chalupe, zatiaľ čo v drevenej vani v podkroví zažijete atmosféru z čias našich babičiek. Vaše ratolesti určite ocenia vybavené detské ihrisko a pripojenie k internetu formou wi-fi je dnes už nevyhnutné.

Okolité lesy lákajú k zberu húb či čučoriedok, malín a černíc. Pobyt štvornohého rodinného maznáčika je samozrejmosťou. Príďte si do Krkonôš užiť ničím nerušenú dovolenku. 

Ak chcete si užiť tú najbáječnejšiu dovolenku neváhajte a vyrazte do Krkonôš aj vy. Navštívte internetové stránky http://www.chalupyroubal.cz/ a zajednajte si svoj termín.