ewita

Čarovné vločky MAGMARELAX v zime zahrejú a v lete naopak chladia

Zateplenie domu býva v poslednej dobe pretriasané zo všetkých možných strán. Úspory za vykurovanie sú veľmi lákavé, ale len málokomu sa chce investovať peniaze a čas do veľkých rekonštrukcií. Zateplenie povaly sa môže stať prvou účinnou lastovičkou, a pritom vrátiť do rodinného rozpočtu až celých 30 % nákladov vydávaných na vykurovanie. MAGMARELAX® vám načrtne aké jednoduché to je.

K zatepleniu sú používané čarovné vločky MAGMARELAX® z minerálnej vaty zhotovené z kvalitného čadiča alebo skla. Tento unikátny materiál má naozaj úžasné vlastnosti. Dokáže zadržovať unikajúce teplo, tlmí hlukový prenos a zároveň odolá aj vysokým teplotám presahujúcim 2 000°C, takže tvorí odolnú protipožiarnu vrstvu. A dobre vám poslúži aj v lete, kedy teplo prenikajúce strechou nepustí do obytných priestorov, takže v rodinnom dome bude príjemne aj počas vysokých vonkajších teplôt.

 

MAGMARELAX® vie zatepliť úplne každú strechu

V zásade existujú 3 možné spôsoby zateplenia strechy systémem MAGMARELAX®.

● Zateplenie naplnením dutiny v podlahe cez otvory, ktoré sa po aplikácii opäť zakryjú.

● Nafúkaním vrstvy minerálnej izolácie na podlahu povaly.

● Vytvorenie úplne novej podlahy z maximálne ľahkých OSB dosiek s perodrážkou vyplnenej minerálnou izoláciou MAGMARELAX®.

U klientov je zvlášť obľúbený hlavne posledný spôsob, ktorý na povale vytvorí plnohodnotnú odolnú podlahu a umožní tak úplne nové využitie celého priestoru. Konštrukcia rodinného nie je zaťažovaná ťažkými izolačnými doskami ani liatím betónu. Celkový proces sa naviac zaobíde bez neporiadku a to pokojne za plnej prevádzky domu.

Využite svoju novú povalu naplno!

Bola by veľká škoda používať krásny vzniknutý priestor len ako skladisko pre nepotrebné haraburdie. Veď skoro pod šírym nebom môžete mať pracovňu, posilňovňu či detský kútik. by velká škoda používat krásný vzniklý prostor jen jako odkladiště pro nepotřebné harampádí. Prístavby a nadstavby so sebou často prinášajú nečakané starosti a tiež finančné výdavky. Nechajte všetko na odborníkoch a využite kompletnú prestavbu podkrovia na kľúč od jednotky na trhu Izolačné projekty SK. Pozrite si viac info na stránkach: www.magmarelax.sk/volna-plocha-povaly

Nečakajte a dajte svojej povale úplne novú tvár ešte dnes! Len obyčajné zateplenie povaly vám môže ročne ušetriť niekoľko stoviek na vykurovaní, o príjemnej klíme v priebehu letných horúčav ani nehovoriac. Kontaktujte nezáväzne obchodného poradcu Izolačné projekty SK a zistite svoje možnosti.

Kliknite na www.magmarelax.sk/ alebo zavolajte na telefón 0800 101 002.