ewita

Čarovné vločky MAGMARELAX zateplia povalu za pár hodín!

Vedeli ste, že až 30% tepla, ktoré tak pracne vytvárame vo svojich bytoch, úplne bez úžitku unikne stropom? Stačí si spomenúť na hodiny fyziky a poučku teplého vzduchu stúpajúceho nahor. Sami si s tým poradíte len ťažko, ale ak stavíte na odborníkov, môžete za skvelú cenu okamžite začať šetriť svoje náklady na vykurovanie a ešte oveľa viac!

Čarovné vločky MAGMARELAX® sú jednotkou na našom trhu v oblasti zateplenia. Fúkaná minerálna vata z čadiča alebo skla dokáže bezpečne uchovať teplo tam, kde ho potrebujete a jej aplikácia je jednoduchá a nenáročná.

 

MAGMARELAX® pre každú strechu

Nezáleží na tom, či máte rovný alebo sedlový typ strechy – profesionáli od MAGMARELAX® vždy nájdu riešenie na mieru ušité práve pre vašu povalu. Napríklad izolovanie dutiny v podlahe povaly zateplí aj inak veľmi ťažko dostupné priestory. Táto metóda si vystačí len s vytvorením niekoľkých otvorov do podlahy povaly, ktoré sa po aplikácii minerálnej vaty opäť uzavrú.

Možné je aj nafúkanie vrstvy minerálnej vaty priamo na podlahu povaly. Vrstva 20 až 30 centimetrov bezpečne odrazí väčšinu unikajúceho tepla späť do obývaných priestorov a výrazne zníži vaše výdavky za vykurovanie. Pri tomto spôsobe aplikácie vychádza pomer ceny a úspory za vykurovanie najlepšie, povalu však nemôžete nijako ďalej využívať.

Deti ale hranie v podkroví milujú. Letný bunker alebo dokonca podkrovná izbička je ich vytúženým snom a aj ten im dokáže MAGMARELAX® splniť. Pred samotnou aplikáciou minerálnej vaty sa jednoducho vytvorí ľahká podlaha z OSB dosiek s perodrážkou, a tá sa vyplní práve čarovnými vločkami MAGMARELAX®. Za jeden deň je hotovo. Aplikácia minerálnej vaty prebieha cez dlhé plastové hadice vedúce priamo z nákladného auta stojaceho na ulici. Po dome vám teda nezostane žiadny neporiadok alebo obité rohy od prenášania ťažkých stavebných pomôcok. A aké výhody má nová podlaha so systémom MAGMARELAX®?

• vynikajúca tepelná izolácia

• perfektná protihluková izolácia

• protipožiarna vrstva odolávajúci až 2 000 ° C

• okamžité zvýšenie pocitového tepla v priestoroch pod podlahou

A navyše, ak si spočítate vynaložené náklady, zistíte, že táto podlaha vás vyjde ešte lacnejšie, ako keby ste celú procedúru chceli zvládnuť svojpomocne, o ušetrenom čase ani nehovoriac!

Čo podniknúť s novou povalou

Novo získané obytné priestory na povale môžu mať mnoho využití. Kúpte si tu napríklad posilňovňu, knižnicu alebo svoj šijací kútik. Určite sa ale neuspokojte s provizórnymi riešeniami, ktoré by za pár mesiacov boli len k zlosti. Nechajte si poradiť s prípravou nového projektu a zverte sa do rúk odborníkov z firmy IP Polná, ktorá najnovšie ponúka prestavbu podkrovia priamo na kľúč. Viac sa dozviete na: www.magmarelax.sk/revitalizace-strech.

 

Komfort v zime aj v lete

Do akej miery oceníte zateplenú povalu v zimných mesiacoch sme si už ukázali. Stačí štyri alebo päť zimných sezón a náklady vynaložené na zateplenie pôdy sa vám 100% vrátia v podobe ušetrených záloh.

Ale vedeli ste, že kvalitná izolácia vám urobí dobrú službu aj v lete? Je to tak. Teplo z rozpálenej strechy totiž cez silnú vrstvu minerálnej izolácie neprenikne a prirodzene sa odvetrá ešte na povale. A vy si budete môcť užívať komfortné a príjemné bývanie aj počas najväčších letných horúčav.

 

Predbehnite leto a konajte hneď!

Sezóna letného sparna už sa blíži, ale vy rozhodne nehádžte flintu do žita! Aj kompletné zateplenie povaly sa dá ešte stihnúť v priaznivom termíne. Kontaktujte nezávisle obchodného poradcu IP Polná a zistite, čo by mohli čarovné vločky MAGMARELAX® ponúknuť práve vášmu domu.

Viac na www.mojeizolace.sk alebo na telefóne 800 100 533.