Vášeň pre golf musí niekedy prekonávať mnoho kilometrov. Cestovanie za golfom je však bežnou rutinou všetkých hráčov, ktorí si prajú zahrať si na peknom a kvalitnom ihrisku. Aby boli cesty k ihrisku pohodlné, existuje mnoho druhov golfového vybavenia, ktoré hráčovi a jeho golfovým paliciam zaručí komfortnú jazdu bez akýchkoľvek problémov. Aké golfové doplnky tak vyberať pre kľudne cestovanie?

 

Cestovný golfový bag

Golfové palice o seba často v aute cinkajú, odierajú sa a tak sa znižuje ich životnosť a krása. Tento problém však riešia špeciálne  cestovné golfové bagy, ktoré sú pre cestovanie určené. Cestovné bagy sú praktické v tom, že  do nich vložíte váš klasický stand alebo cartbag a môžete mať istotu, že budú palice chránene od všetkých nárazov a odrenín. Cestovné golfové bagy vyrábajú kvalitné golfové značky ako je napríklad Ping, TaylorMade, JucadaleboTitleist.

Hlavnou výhodou cestovných golfových bagov je dômyselné vnútorné čalúnenie z tvrdeného polyesteru, ktorý zaistí, že vaše golfové vybavenie zostane na svojom mieste a nikam sa nepohne.

hbpu.909120_01_jpg

Headcovery

Ďalšími šikovnými pomocníkmi, ktorí vám spríjemnia cestu ku golfovému ihrisku, sú headcovery. Jedná sa o kvalitný kryt z rôznych materiálov, ktorý sa nasadí na hlavu palice a poskytuje jej tak ochranu behom prevozu. Headcovery sa vyrábajú ako na malé palice , napr. bladeputter, tak i na ty väčšie hlavy. Vďaka nim predĺžitevašim golfovým paliciam životnosť a pekný vzhľad. Headcovery sa vyrábajú z titanu, kompozitových materiálov, textílie alebo neoprenu. Majú tiež rôzne praktické vlastnosti, ako je dômyselné magnetické zapínanie alebo priehľadné okienko pre štítok s číslom palice.