Stráviť dovolenku v pokoji a pohode ešte navyše v očarujúce prírode, to už nemusí byť len obyčajný sen. Dôležité sú tri veci. Nájsť správne miesto, nájsť niekoho, kto pôjde s vami a hlavne vybrať termín. S prvou vecou – teda s výberom miesta pre úžasnú dovolenku – vám radi poradíme. Prinášame vám tip na úžasnú Chalupu Levanduľu …

V skvostnej prírode Bielych Karpát
Chalupa Levanduľa sa nachádza v obci Strání, ktorá leží s samom srdci nádherných Bielych Karpát. Ideálnejšie miesto pre dovolenku nájdete len ťažko. V blízkosti chalupy na vás čaká prekrásna príroda  a tak aj pohoda a kľud. Vďaka svojej polohe je chalupa skvelým východiskovým bodom pre podnikanie výletov do okolia. Môžete obdivovať rozkvitnuté orchideovej lúky a stráne alebo vyraziť na Veľkú Javorinu! V okolí sa nachádzajú aj cyklistické a klasické turistické trasy a veľa zaujímavostí ako rozhľadne, hrady či iné pamiatky.

lev
Super pohodlie pre každého
Chalupa Levanduľa ponúka dostatok miesta pre rodiny s deťmi, partie kamarátov a je dokonca aj dobrým miestom pre organizovanie firemných akcií. Nachádzajú sa v nej dva samostatné apartmány so spálňou a obývacou izbou. Oba apartmány sú vybavené vlastnou plne vybavenou kuchyňou ( tá je prepojená s obývacou izbou ) a sociálnym zariadením. Miesta je teda pre každého dosť. K chalupe patrí aj veľká záhrada. Na tej môžete grilovať (chalupa má dve terasy s grilom ), len tak leňošiť alebo hrať spoločenské hry. Využiť totiž môžete exteriérový bazén, volejbalové – nohejbalové ihrisko, ruské kolky či kroket a ďalšie. Na záhrade sa ďalej nachádza veľké ohnisko a udiareň. Deti určite poteší pieskovisko a hojdačky. Skrátka ideálne miesto pre celú rodinu, čo hovoríte?

Viac informácií nájdete na www.chalupalevandule.cz. Ak si chcete pohodovú dovolenku užiť, neváhajte. Rezervácie sú v plnom prúde!