Tiež stojíte pred každoročnou dilemou, ktorá vám ukladá vybrať ideálnu dovolenku pre všetkých členov rodiny? Váhate medzi ľahkou dostupnosťou aktívneho vyžitia a luxusným ubytovaním? Potom už nemusíte. Chalupy Roubal totiž spĺňajú oboje a navyše ponúkajú jedinečný ubytovací zážitok, na ktorý inde len tak nenarazíte.

O mestečku Černý Důl v Krkonošiach ste už určite počuli. Ale vedeli ste, že tu okrem unikátnych historických pamiatok nájdete aj luxusné ubytovanie v štýle našich babičiek? K dispozícii je hneď niekoľko chalúp, ležiacich bokom od rušných komunikácií, ale zároveň dostatočne blízko na to, aby ste výlety do civilizácie mohli podnikať podľa ľubovôle. Jednou z nich je aj Chalupa Brusírna.

img_5488_large

Dovolenka v Krkonošiach, ktorú si zamilujete

Atmosféru tradičného podhorského mestečka nemožno opísať, tú jednoducho musíte zažiť. A v Čiernom Dole k tomu máte jedinečnú príležitosť. Naordinujte si prechádzku po pamiatkach (začať môžete napríklad u najstaršej funkčnej nákladnej lanovky v strednej Európe a skončiť pri hoteli Pošta) a skončite v útulnej kaviarni alebo si vychutnajte komfort a pohodlie svojho luxusného ubytovania, v ktorom vás nebude nikto rušiť.

Chalupa Brusírna nadchne každého milovníka moderného bývania, ktorý sa rád inšpiruje historickými vzormi a prírodnými prvkami. Napríklad z voľne stojacej vane sa vám skrz špeciálne okno naskytá ničím nerušený výhľad do prírody hneď za sklom. Zamilujete si tu komfortnú saunu s vonkajším kúpacím sudom a bohato zásobenú vínnu pivnicu.

img_5507_large

Celú atmosféru navyše skvele dotvorí horský potôčik šumiaci hneď na priedomí. Chalupa Brusírna poskytuje neopakovateľné zázemie pre jedinečnú dovolenku kedykoľvek počas roka. K dispozícii sú 2 štvorlôžkové a 2 dvojlôžkové apartmány, takže môžete na spoločnú dovolenku pozvať rodinu aj priateľov a vychutnať si tak výnimočný zážitok spoločne.