ewita

Či je leto a či zima, s MAGMARELAXOM je príma!

Zateplenie jednotlivých častí rodinného domu je v posledných rokoch veľmi často rozoberanou otázkou. Moderné nároky na komfort bývania to proste vyžadujú. Jednotlivé spôsoby zateplenia rodinných domov majú svoju jedinú úlohu – znížiť výdavky domácnosti na vykurovanie. A to rozhodne nie je úloha jednoduchá.

 

Účinnosť, úspora a návratnosť vašej investície

Jedine dôkladným porovnaním základných parametrov úspory zistíte, či sa vám investícia do daného spôsobu zateplenia naozaj vyplatí. Ak budete do zateplenia investovať príliš mnoho finančných prostriedkov, návratnosť investície bude rádovo v niekoľkých desaťročiach. To je príklad zateplenia fasády. Investícia je často stotisícová, úspora nepresiahne ani cca 40% a tým pádom je návratnosť investície v nedohľadne. Pokiaľ budete investovať naopak príliš málo, účinnosť bude tiež malá. Ideálnou voľbou je samozrejme malá investícia do zateplenia rodinného domu, vysoká účinnosť a úspora a teda aj rýchlejšia návratnosť investície. Existuje vôbec taká metóda, ktorá prinesie naozaj účinné zateplenie?

 

Existuje! Dômyselný systém MAGMARELAX

Nízka investícia (v porovnaní so zateplením fasády je až 10x nižšia), vysoká účinnosť (až 33% úspory zo súčasných nákladov na vykurovanie domácnosti), rýchla návratnosť investície (v priemere 4-6 rokov) a k tomu naviac rýchla realizácia počas niekoľkých málo hodín. Tak presne týmito výhodami sa môže pýšiť SYSTÉM MAGMARELAX. Má vysoké tepelno-izolačné schopnosti, ktoré ani časom nestráca. Odoláva vlhnutiu, požiaru aj hlodavcom a na povalách vytvorí súvislú vrstvu izolačného materiálu bez tepelných mostov, takže úniky tepla sú absolútne minimalizované.

V jednoduchosti je veľké kúzlo!

Samotná realizácia a aplikácia je veľmi jednoduchá. Otvory pre izolovanie dutín sú relatívne malé s celkovou šírkou 30 až 40 cm. Vlna sa fúka podľa normy, obyčajne do výšky 15 až 30 cm. Je možné fúkať do vzdialenosti až 100 m od stroja a do výšky viac než 20 m. Medzi klasické príklady riešenia patrí izolácia striech, kde je dutý strop, ploché pultové strechy, väzníkový strop alebo neprístupné povaly. Ďalšie rozsiahlejšie využitie technológie fúkanej izolácie je pri zateplení starších domov so sedlovou strechou a drevenou konštrukciou stropu. Táto metóda nevyžaduje žiadne veľké stavebné úpravy. Z nákladného auta sa pomocou silnej hadice a ventilačného stroja fúka vata do izolovaného priestoru. Pri aplikácii nevzniká negatívny odpad ani zvyšky izolácie. Všetko prebieha bez akéhokoľvek hluku a za plnej prevádzky domácnosti. Všetko je hotové už za pár hodín, bez neporiadku a ešte ušetríte až 30% za energie.

 

Izolácia pre všetky druhy striech

Tepelná izolácia zložitých neprístupných striech je veľmi často tvrdým odborným orieškom. Minimálne je potrebné zasahovať do konštrukcie a zároveň zaistiť dostatočnú vrstvu izolácie aj v ťažko prístupných miestach. Medzi ľahšie konštrukcie patria napríklad väzníkové strechy. Tu nie je možné účinne rozprestrieť vrstvu napríklad z rohoží kvôli zlému prístupu a zložitosti drevených prvkov. Ak ale použijeme systém fúkanej minerálnej vlny MAGMARELAX®, sme schopní aj takúto zložitú strechu účinne zatepliť behom niekoľkých hodín práce.

Ak máte neprístupnú plochú strechu s o niečo vyšším sklonom, tzv. pultovú strechu, odporúčame vytvoriť do nej vstupný otvor. Jedná sa o osadenie vikiera a tým zaistenie revízneho vstupu do priestoru strechy. Ak si toto majiteľ zaistí, môže si jednak kedykoľvek zatepliť dom a vyriešiť tak svoje tepelné straty, ale naviac môže v priestore vykonať opravy, kontroly alebo zásahy, s ktorými by bol bez možnosti vstupu problém. Napríklad pri uhniezdení vtáctva, ôs, sršňov a pod.

 

Vyriešime to ešte dnes

Neváhajte a ešte dnes vyplňte formulár nezáväznej objednávky. Behom pár dní očakávajte kontakt obchodno-technického poradcu a do 14 dní prípadnú samotnú realizáciu.

Viac informácií na www.magmarelax.sk či na telefóne 0800 101 002 a naviac získate 15% zdarma!