Blížili sa Vianoce a bolo pred nami predvianočné upratovanie. Babička nerváčila pomaly už od októbra, takže bolo treba konať. Sľúbila som jej, že jej pomôžem s upratovaním. Bolo potrebné umyť okná, sklo, utrieť prach, však to poznáte. Keď už som si hovorila, že si babička nemôže nič vymyslieť, prišla s tým, že je potrebné vyčistiť koberec.

Musela som jej dať nakoniec za pravdu, koberec bol naozaj zašlý. Vlastne bol tak zašlý a schodený, že sa mi do jeho čistenia ani nechcelo. Sľúbila som babičke, že to zariadim, a že to bude mať odo mňa ako taký malý vianočný darček.

Susedka mi doporučila firmu A SERVIS LIPKA, čistenie, tepovanie  sedačiek, kobercov Bratislava. Povedala mi,  že u nich boli minulého roku pred Vianocami, že im vraj umývali okná a čistili a voskovali podlahy, ale že si myslí, že čistia aj koberce, nech sa pozriem na ich stránky. Našla som si ich webové stránky a zistila som, že nielen že čistia aj koberce, ale naviac zaobstarávajú aj umývanie výkladov, Bratislava, odstaňujú graffiti, umývajú fasády a ošetrujú okná nano impregnáciou.

Zamestnanci z firmy A SERVIS prišli do dvoch dní, v presne stanovený čas. Už to bolo veľmi príjemné, veľmi často sa to u remeselníkov nevidí. Zhodnotili mieru zašpinenia a rozhlohu koberca a pustili sa do práce. Do koberca napustili chémiu, nechali ju chvíľu pôsobiť a potom ju kotúčovým strojom napenili tak, že všetok prach a nečistoty z koberca odstránili. Dozvedela som sa, že chémia, ktorú používajú, koberec zároveň dezinfikuje a zbavuje ho roztočov. Vytvorenú penu nakoniec odsali turbo vysávačom, takže koberec bol už po vyčistení takmer suchý.

Babička bola priamo nadšená  hneď o tom básnila susedke a kamarátkam, takže verím, že dobré meno tejto spoločnosti sa šíri samo, a to hlavne vďaka ich kvalitne odvedenej práci a serióznemu prístupu.

Za seba i babičku veľmi ďakujem. Vianoce už sme strávili relatívne v pokoji, ale verte, že každá omrvinka, ktorá spadla na koberec, bol veľký problém! Babička jednoducho vidí všetko. Myslím, že sa skoro na A SERVIS obrátime.

Profesionálne umývanie okien dorazilo aj k nám! Výšková nano impregnácia, čistenie fasád Bratislava

Bývame s prarodičmi v menšom rodinnom dome na okraji mesta. Obaja s priateľkou pracujeme, neostáva teda veľa času na ostatné aktivity a keď už sa ten čas nájde, väčšinou nie sme doma a radšej niekam odídeme alebo trávime večer s priateľmi a pod. Prarodičom už tiež dochádzajú sily, takže keď sme nedávno riešili umývanie okien, nemohli sme sa s priateľkou časovo zohrať, aby to všetko nerobil len jeden z nás. Nakoniec sme sa rozhodli, že si na túto činnosť necháme zavolať profesionálnu pomoc. Od kolegov z práce som  dostal kontakt na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., výškové čistenie fasád, umývanie okien, práce vo výške Bratislava, ktorá sa zaoberá komplexnými upratovacím službami, okrem iného aj už spomenuté umývanie okien.

Firme sme poslali našu požiadavku, kde sme uviedli počet a rozmery okien a naše časové možnosti. Ešte v ten deň nám bol poslaný finančný návrh, ktorý sa nám veľmi páčil a zároveň nám bol potvrdený jeden z možných termínov. Takže sme sa tešili, keď k nám prídu a vyriešia za nás túto nie zrovna príjemnú činnosť.

Zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA prišli presne v stanovenom čase. V rýchlosti si prehliadli dom a následne sa pustili do práce. Začali veľmi dôkladne umývať jedno okno za druhým, bolo vidieť, že v tom majú bohaté skúsenosti a že vedia ako na to. Keď zbavili okná akýchkoľvek nečistôt, pomocou gumovej stierky ich postierali a nakoniec vyleštili pomocou bavlnenej plienky, bez  použitia leštiacich prípravkov, čo bolo veľké prekvapenie. Nikdy by sme tomu neuverili, že to ide tak ľahko.

S firmou A SERVIS LIPKA sme boli veľmi spokojní. Ich práca prebiehala rychle, zamestnanci celú dobu pracovali bez prestávky a odviedli naozaj skvelú prácu. Cena bola prijateľná, takže nemáme jedinú výhradu. Firmu budeme doporučovať ďalej.