ewita

Čo nesmie chýbať v pánskom šatníku

Napriek obrovským možnostiam, ktoré ponúka dnešný trh, obliecť muža nie je až také jednoduché. V prvom rade sú tvrdohlaví v zachovávaní si svojho „štýlu“, ktorý často pozostáva len z trička a džínsov a v druhom – dostať ich do obchodu s oblečením je niekedy doslova nadľudské úsilie. Máme pre vás pár tipov na to aké veci mužom vybrať ako vhodné dary, ktoré im zároveň vylepšia šatník a  ak je to možné, tak sa pritom vyhnúť bojom pred skúšobnou kabínkou.

 

Košeľa v modernom prevedení

V žiadnej pánskej skrini by nemala chýbať košeľa a tým nemyslíme len tú jednu bielu „pre každý prípad“. Pánske košele sú vyrábané v moderných strihoch a vkusných farbách, ktoré sa hodia nielen k oblekom. Ich kvalitné prevedenie a príjemné farebné kombinácie vylepšia mužskú postavu a dodajú jej švih.  Takže aj keď v práci nenosia obleky, moderná košeľa aj v džínsoch podčiarkne ich hravú eleganciu a aj starším pánom uberie pár rokov bez toho, aby utrpela ich dôstojnosť. Dnes je jednoduché nakúpiť na internete a k správnej veľkosti vám pomôže aj „tá jedna biela“, ktorá sa skrýva v skrini – porovnajte jej rozmery s rozmermi, ktoré pri košeliach uvádza každý správny internetový obchod a môžete s pokojným svedomím vybrať to správne číslo.

 

Dokonalosť v topánkach

Nákupu topánok na internete sa ešte mnohí bránia, ale je to zbytočné. Nielenže je tam oveľa vyššia pravdepodobnosť, že nájdete tú správnu veľkosť, ktorú už v obchode vypredali, ešte aj ušetríte na internetových cenách. Môžete v pohodlí svojho domova vybrať pre svojho partnera topánky S. Oliver, ktorými sa blysne v práci, štýlové tenisky na ranný beh, moderné čižmy na sychravé dni alebo komfortné šľapky s prísľubom letnej dovolenky.

 

Najdôležitejší doplnok pre pánov

Páni nemajú možnosť tak širokého výberu doplnkov ako ženy, ale jeden z nich je dokonalým zavŕšením pánskeho imidžu – pánske hodinky. Nie sú len vecou vkusu, ale aj postavenia. Je úplne v poriadku, ak muž vlastní aj viacero kúskov – od tých každodenných cez elegantné, takpovediac spoločenské až po športové, ktoré môžu spĺňať rôzne vysnívané technické požiadavky. Pri ich kúpe berte do úvahy nielen vkus a potreby pána, ktorému ich kupujete, ale mali by sa hodiť aj k štýlu jeho nového šatníka.