Spálňa je naša svätyňa, miesto nášho odpočinku, miesto, kde sa uchyľujeme, keď chceme byť sami ďaleko od sveta. Je to však zároveň miesto, kde sa ráno chystáme do práce, kriticky hodnotíme, či sa nám dané oblečenie hodí. Poďme sa spolu pozrieť, čo v nej nesmie chýbať.

 

Toaletný stolík

Každá žena túži mať v spálni kúsok pre seba, kde bude prevádzať svoje každodenné skrášľovacie rituály. Ak vaša spálňa disponuje dostatkom miesta, určite si do nej vložte   elegantný toaletný stolík. Ak si vyberiete správny kus, vašej spálni dodáte druhý dych. Nezabúdajte si vyberať tie s pevnou konštrukciou a v kvalitnom prevedení. Toaletný stolík by mal byť odolný a silný na udržanie zrkadla, make-upu a drobných ozdôb, ktoré používate. Môžete si vybrať stolík, ku ktorému je aj taburetka alebo malá stolička na sedenie. Ušetríte tak čas hľadaním dvoch kusov, ktoré vzájomne korešpondujú a hodia sa k sebe. Rozmýšľate akú farbu zvoliť? Nechceme vám vnucovať náš názor, ale neutrálnymi farbami a odtieňmi bielej nič nepokazíte. Táto farba je nadčasová, pôsobí elegantne a esteticky dopĺňa tradičné i moderné interiéry.

Aj keď sa tvrdí, že zrkadlá by v spálni nemali čo robiť, ruku na srdce! Kto ich v spálni nemá? Či sa u jedná o veľké zrkadlá, kde môžete vidieť celú dĺžku svojho tela a ráno pred odchodom do práce tak zhodnotiť, či vám daný outfit sedí alebo nie, alebo ide o malé zrkadlá, ktoré  sú umiestnené pri toaletnom stolíku a sú súčasťou tímu na dosiahnutie skvelého meakeupu a vizáže, väčšina z nás ich má umiestnené práve v spálni. Skúste v spálni so zrkadlami trochu experimentovať. Niektoré strategicky umiestnené zrkadlá môžu urobiť zázraky s malým priestorom, ale dokážu aj okoreniť váš sexuálny život.

 17946

Aj dospelí majú svoje hračky

Okrem relaxácie je spálňa miestom, kde sa oddávame milostným radovánkam. Mnoho párov používa aj sexuálne pomôcky. Ak má však človek deti, je ťažké mať trochu súkromia len pre seba a takéto “hračky“ treba pekne schovať od očí zvedavých detí. Najlepšou voľbou je ich dať napríklad do krabice od topánok do skrine na horné priečky, kde deti nedočiahnu. Že ste žiadne sexuálne pomôcky ešte neskúsili? Vyskúšajte vibrátor, skvelého pomocníka pre zadaných, ale aj dlhé večere pre osamelé ženy.

Pre mužov sú vhodné vákuové pumpy. A zabudnite na mýty, že je určená len pre starších pánov. Sú vhodné pre každého, kto si chce svoj sexuálny život trochu spestriť. Vákuové pumpy stačí priložiť na konkrétnu časť tela a užívať si pôžitok. Sú vhodné pre mužov a pre ženy.