Niche parfumy sú originálne, jedinečné a zvýrazňujú individualitu. Nie sú pre každého, nejdú s prúdom ani módnou vlnou, sú proste svoje. A práve preto sa do nich zamilujete.

Výraz niche v prenesenom význame znamená ojedinelý, okrajový, čo platí aj pre parfumy. Dlhoročná tradícia, najkvalitnejšie ingrediencie, ručná výroba a predovšetkým originalita. Niche parfumy vybočujú z radu masovej výroby, sústreďuje sa na kvalitu a exkluzivitu, niektoré vône vznikajú niekoľko rokov aj desaťročí. K výrobe, ktorá ctí tradície parfumerského remeslá, sa používajú tie najluxusnejšie ingrediencie, na aké si dokážete spomenúť. Lístky jazmínu zbierané v noci, vzácne drevo oud, damašská koža, strieborné kadidlo alebo pravá ambra. Receptúry vôní sú často rodinným tajomstvom, ktoré sa dedia z generácie na generáciu a samotné zloženie danej vône pozná len hŕstka vyvolených.

Dokonalosť a luxus je vidieť už na prvý pohľad, flakóny sú prepracované, zdobené a dokonale sa dopĺňajú s vôňou, ktorú v sebe nosia. Niche parfumy sú určené pre náročných, slobodomyseľných a jedinečných ľudí, ktorí majú radi luxus aj eleganciu. Veľa značiek niche parfumov nájdete na www.parfemy-elnino.sk za príjemné ceny. Vonné esencie v niche parfumoch môžu tvoriť až 30% obsahu a výdrž týchto vôní prekoná aj vaše najodvážnejšie predstavy.

Niche parfumy môžete vybrať dámske i pánske, alebo zvoliť vôňu unisex. Tá je určená pre obe pohlavia, ideálne pre partnerov, v ktorých prebúdza pocit spolupatričnosti a spojenectva. Vôní pre oboch napríklad Grenadille d´Afrique značky Aedes de Venustas. Je inšpirovaná africkou krajinou a ebenovým drevom stromu, ktorý nesie rovnaký názov ako samotná vôňa a je unikátny pre svoju fialkastú až čiernu farbu. Tá je prenesená aj do vzhľadu tmavofialového flakónu so zlatými doplnkami a očarí vás vôňou živice, levandule, rozpálených kameňov, bergamotu, vanilky a fialky. Dokonalá vôňa pre dokonalý pár, skúste ju spoločne.