ewita

Daikin Emura – klimatizácia spájajúca luxusný dizajn a inovatívne funkcie

Cez leto už žiadne horúčavy vo vašom bývaní. Cíťte sa počas sparných dní príjemne a nájdite vykúpenie z neznesiteľného tepla práve u vás doma. Nechajte sa aj vy očariť dizajnovou klimatizáciou od spoločnosti Daikin, ktorá k vám prinesie vždy príjemné teploty a zároveň zaujímavý prvok interiéru.

 

Dizajn ocenený prestížnou cenou

Klimatizácia sa postupom času stáva pevnou súčasťou bytov alebo domov, ktorá výrazne spríjemňuje bývanie. Vďaka nej nemusíte byť závislí na počasí a hľadať spôsoby, ako najmä počas extrémnych páľav zamedziť prehrievaniu interiéru. Klimatizácia sa o všetko postará úplne sama. Navyše, pri jej kúpe sa už viac nemusíte báť nevzhľadne vyzerajúcich vnútorných klimatizačných jednotiek. Klimatizácia Daikin Emura totiž prináša dizajnovo prepracovanú a veľmi tenkú jednotku, ktorá sa stane zaujímavým ozvláštnením interiéru. Bola navrhnutá európskymi dizajnérmi pre európskych užívateľov, čomu sa výrazne prispôsobil práve jej vzhľad. Za ten dokonca dostala spoločnosť Daikin prestížne ocenenie Reddot design award 2014.

 

3D prietok vždy čistého vzduchu či inteligentný režim

Prepracovaný dizajn však nie je všetko, čo vám klimatizácia Daikin Emura ponúka. Oproti iným zariadeniam sa môže hrdiť aj inovatívnymi technológiami a funkciami. Vďaka nim bude chladenie interiéru veľmi príjemné a bez akéhokoľvek prievanu, pretože je zabezpečený rovnomerný 3D prietok vzduchu. Inteligentný režim sníma pohyb osôb, a preto je vzduch fúkaný len na miesta, kde sa aktuálne nikto nenachádza. Zdravý a vždy čistý vzduch je zabezpečený použitím sofistikovaného titátium – apatitového fotokatalytického filtra.

 

Energetická trieda A+++ a pokročilé možnosti ovládania

Klimatizácia Daikin Emura je veľmi tichá a energeticky úsporná s energetickým výkonom v triede A+++. Spotrebu energie znižuje aj špeciálny nočný režim, ktorý sníma aktuálnu teplotu a zabraňuje nadmernému chladeniu, no rovnako prehrievaniu priestoru. Inovatívne technológie umožňujú riadiť klimatizačnú jednotku diaľkovým ovládaním, ale aj prostredníctvom Wi-Fi priamo z mobilného telefónu. Teplotu v interiéri si tak môžete nastaviť už pred príchodom domov, kde na vás bude čakať už po otvorení dverí ideálna klíma.

Nechajte sa aj vy očariť účinnou, výkonnou, inteligentnou a dizajnovo dokonalou klimatizáciou Daikin Emura.