Deti si občas potrebujú pri hraní aj pohodlne posedieť. Ak nechcete, aby sedeli na chladnej zemi, doprajte im ich vlastnú detskú stoličku. Tá je svojou veľkosťou prispôsobená malému detskému telu, a preto bude aj pre vaše ratolesti sedenie na nej veľmi príjemné. Navyše, stoličky môžu okrem sedenia poskytnúť aj ďalšiu praktickú službu.

Stolička a detský schodík v jednom

Detské stoličky nesmú chýbať v žiadnej domácnosti, ktorej členmi sú aj deti. Veď bežné sedenie je pre nich ešte priveľké. Navyše, pri hraní potrebujú byť v kontakte so zemou, aby si z nej mohli kedykoľvek zdvihnúť ďalšiu hračku. Veľmi obľúbenou formou detskej sedačky je širšia a nižšia stolička, ktorá dieťaťu poskytne veľmi pohodlné sedenie. Okrem tejto funkcie je ju však možné využiť aj ako detský schodík v prípade, že dieťa na niečo ešte nedokáže dosiahnuť. Tieto detské stoličky sú samozrejme dostupné v prevedení s motívmi obľúbených rozprávkových hrdinov.

Detská stolička s úložným priestorom

Ak v detskej izbe nemáte dostatok miesta na uskladnenie hračiek, stolička vám v tom môže pomôcť. Pýtate sa ako? Detské stoličky s úložným priestorom plnia zároveň dve úlohy. Deti na nej môžu počas hrania, kreslenia či písania sedieť. Stolička má tvar dutého hranola a po otvorení jej krytu poskytne naozaj plnohodnotné skladovacie priestory ideálne práve na hračky. Túto detskú stoličku preto oceníte v každej domácnosti. Je vyrobená z pevných MDF dosiek a polyesteru a jej nosnosť je až 80 kilogramov. Pre chlapcov je vhodná napríklad modrá alebo červená sedačka s motívom Korytnačiek Ninja alebo Spiderman, dievčatám sa zas bude páčiť fialová stolička s odkladacím priestorom s námetom Ľadového kráľovstva.

Praktické detské stoličky či stoličky s úložným priestorom nájdete za výhodné ceny v internetovom obchode na adrese www.bafshop.sk.