Rovnako ako my dospelí, tak aj naše deti ocenia štýlový dáždnik vo svojej výbave po celý rok. Nechceme sa predsa vystavovať riziku prechladnutia alebo poškodeného účesu na základe podcenenia ochrany pred neočakávaným dažďom. Premoknutie nie je nič príjemné pre nikoho z nás, preto nezabúdajme aj na našich najmenších .V dnešnej dobe je už k dispozícii mnoho druhov kvalitných a príťažlivých detských dáždnikov, naše ratolesti si ich ľahko zamilujú, keď si nad hlavičkou ponesú napríklad pýchu s motívom svoje obľúbené rozprávkové postavičky. Konštrukcia automatických dáždnikov je bezpečná a ovládanie úplne jednoduché.

Dáždniky pre dievčatá

Chystáte sa svoje dieťa odprevadiť do škôlky a vonku intenzívne prší? Dcéra si z princípu nechce brať pláštenku pretože vy si v ruke držíte vlastný dáždnik? Je známe, že obľubou našich detí je nás napodobňovať, preto nekazte dcére radosť a dovoľme jej vybrať si svoj vysnívaný detský dáždnik v predajni Baf shop.

V predajni Baf shop dievčatká uvítajú širokú ponuku farebných automatických aj manuálnych dáždnikov s motívmi ich najobľúbenejších rozprávkových postavičiek. V ponuke nechýba Doktorka Plyšáková, pôvabná Hello Kitty a veľa ďalších hrdinov od Disney.

Dáždniky pre chlapca

Iste sa medzi malými chlapcami nájdu aj takí, ktorí za daždivého počasia uprednostnia dáždniky pred pláštenkami. Pre radosť chlapca bude zaiste aj jeho obľúbený motív, s ktorým sa na svojom dáždniku bude môcť ukazovať pred kamarátmi.

Chlapec si bude môcť vybrať rovnako tak ako dievčatá z ponuky kvalitných farebných dáždnikov s motívmi ich obľúbených hrdinov. Chlapec iste uvíta dáždnik sa Šmolkami či obľúbenými autíčkami z animovaného filmu pre deti pod názvom Cars od spoločnosti Disney. Nechajte pre tentoraz výber na nich.

Pokiaľ vás zaujímajú ďalšie informácie o produktoch predajne, nájdete ich na internetovej adrese http://www.bafshop.cz/.