Fototapety sú super jednoduchým a súčasne maximálne efektným spôsobom, ako dať každému miestu úžasnú atmosféru a super moderný štýl. Viete o tom, že fototapety sa už dávno nemusia lepiť len na stenu? Ozdobiť môžu napríklad aj podlahu či chladničku. Prinášame vám trochu inšpirácie v podobe tých najúžasnejších tapiet a ich využitia!

Prečo staviť na fototapety a ako ich aplikovať?

Ako už bolo povedané, fototapeta je skvelý spôsob, ako priniesť do interiéru štýl. Moderné fototapety môžu byť vyrobené aj z laminátu. Práve to mení spôsob ich použitia. Dajú sa vďaka tomu nalepiť nielen na stenu, ale ozdobiť môžu aj chladničku či podlahu. Laminát je totiž super odolný, takže vydrží krásny rad rokov. Fototapety sa ľahko nanášajú. Stačí ich vlastne len nalepiť na dané miesto a dokonalý vzhľad je na svete.

 

Dizajnové fototapety na kuchynskú linku – premenia ju na nepoznanie

Novinkou na trhu, ktorá slávi obrovský úspech, sú fototapety na kuchynskú linku. Prinášajú totiž úplne nový trend v oblasti dekorácie kuchýň. Lepia sa jednoducho priamo na stenu či iný rovný povrch. Vyberať je možné z rady úžasných dizajnov ako sú tulipány, slnečnice, bambus, čierno-biely obraz lietadla, motív naskladaného dreva, obrovské jahody či napríklad levanduľové pole. Fototapeta premení aj starú kuchynskú linku na nepoznanie!

 

Fototapety na chladničku – aj stará chladnička dostane super šmrnc!

Máte starú chladničku, ale chýbajú vám financie na to, aby ste kúpili novú? Alebo chcete dať vašej kuchyni nový rozmer? Nie je iná voľba, než siahnuť po špeciálnej dizajnovej samolepiacej fototapete na chladničku. Opäť je možné vyberať z celej škály cool motívov. Na chladničku sa hodia motívy prírody  aj fotografie reálnych vecí. Super moderne vyzerá napríklad Eiffelová veža.

tapeta

Fototapety na podlahu – nič úžasnejšieho niet!

Nudí vás vaša podlaha? Potom musíte mať fototapetu, tá ju premení tak, že tomu možno ani nebudete veriť. Fototapety na podlahu sú odolné a vydržia aj väčšiu záťaž. Prírodu k vám domov prinesie motív bambusu, nadčasový dizajnový motív binárneho prúdu, romantiku thajská loď…

 

Prehliadnite si ich sami – stačí sa pozrieť na www.fototapeta.cz