V našej reštaurácii máme koberce po celej ploche pre hostí a po nejakom čase začali byť veľmi zašlé, aj keď sme niekoľkokrát skúšali koberce vyčistiť suchou metódou, z hľadiska okamžitého povrchu a to ihneď po vyčistení.

Na miestach, kde sa najviac po kobercoch chodí, boli stále viditeľné mapy zašliapané špiny. Vyhľadal som preto firmu A SERVIS LIPKA, ktorá čistí koberce kotúčovým strojom. Čistenie kobercov Zvolen som našiel dobré referencie, dokázali vyčistiť aj veľmi zašlé koberce. S firmou som sa hneď skontaktoval a veľmi ochotne mi vysvetlili ich účinnú metódu čistenia, s ktorou majú veľmi dobré skúsenosti.

Čo bolo pre mňa aj milým prekvapením, veľmi rýchlo vypracovali finančný návrh a do troch dní prišli koberce vyčistiť. Zo skúsenosti môžem potvrdiť, že takto spoľahlivú a pružnú firmu dnes človek hľadá veľmi ťažko. Koberce po čistení strojovou metódou od firmy A SERVIS LIPKA, pobočka Zvolen sú perfektne čisté, získali znovu výrazné farby a po celej ploche majú nadýchaný vlas.

Som veľmi rád, že som využil službu strojového čistenia kobercov Zvolen kotúčovým strojom od firmy A SERVIS LIPKA. Ich tím šikovných pracovníkov budem určite využívať aj v budúcnosti.

Čistenie, tepovanie kobercov Zvolen, o firme máme jasno

Rozhodli sme sa, že oslovíme firmu ponúkajúcu čistenie kobercov vo Zvolene. Najprv sme hľadali na internete, prečítali sme si recenzie na diskusných fórach a nakoniec sme oslovili firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Rad firiem a drobných živnostníkov ponúka mokré čistenie pomocou extraktora. S touto metódou sme ale v minulosti neboli úplne spokojní. Nechali sme si extraktorom vyčistiť koberec od dvoch firiem, ale ani jednej sa nepodarilo koberec dokonale vyčistiť.

Problém je asi v samotnej konštrukcii extraktora. Čistiaci roztok je z nádrže vedený hadicou k tryske na odsávaciu hubicu. Následne ju vstrekne do kobercového vlákna, nečistoty sa čistiacim roztokom rozpúšťajú a hubicou sa odsávajú do odpadovej nádrže.

Dôkladné odsatie nečistôt je veľmi dôležité, čím viac vody v koberci zostane, tým viac nečistôt sa po vyschnutí koberca zase objaví.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. používa na čistenie kobercov inú metódu, a síce využívajú kotúčový stroj a priemyselný vysávač. Kotúčový stroj aplikuje chémiu do vlákien koberca, ktorá zároveň prečeše a vykefuje všetky nečistoty.

Veľkou výhodou je, že pri rotačnom pohybe kefy sa z chemického roztoku stáva pena, ktorá je potom spoločne s nečistotami odsatá výkonným vysávačom. Koberec sa teda nenamočí natoľko, ako je to pri čistení extraktorom.

Potom, čo sme vyskúšali metódu kotúčového čistenia kobercov, už máme jasno. Kvalita čistenia sa s extrakčnou metódou nedá porovnávať. Teraz si koberce pravidelne 1x ročne nechávame vyčistiť profesionálmi z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., pobočka Zvolen a sme s ich službami veľmi spokojní.

Antigraffiti náter, čistenie, umývanie, impregnácia markíz, slnečníkov, prístreškov, fasád, okien

Naša upratovacia firma už zabezpečila antigraffitový náter na nespočetnom množstve rôznych povrchov. Antigraffitový náter, ktorý zaručuje 100% ochranu povrchu pred graffiti, môže fungovať aj ako tzv. prevencia pred graffiti. Na prvý pohľad je zrejmé, že tento ochranný náter je na povrchu aplikovaný a samotný vzhľad môže sprejerov odradiť od nasprejovania ich grafitov.

Vandali dopredu zistia, že ich diela nebudú mať dlhodobú trvanlivosť a budú čo najskôr a bez problémov z povrchu odstránené a tak pôjdu inam, kde by ich výtvory vydržali dlhšie. Často sa stretávame s tým, že je antigrafitová ochrana od iných firiem úplne nefunkčná a preto je potom odstránenie graffiti Zvolen nedokonalé a zdĺhavé.

Preto naša firma A SERVIS LIPKA s.r.o., pobočka Zvolen zaisťuje komplexný servis. Za svoju prácu ručíme a sme schopní odstrániť grafity z našej AGO s vynikajúcim výsledkom a v tom sme jedineční. Sme veľmi flexibilní, preto našu prácu odvedieme v čo najkratšom čase. Musia tomu však zodpovedať vonkajšie klimatické podmienky a to nad +10°C.

AGO sa aplikuje taktiež na marmolit. Aby bola funkčnosť 100%, aplikuje sa 3-5 vrstiev. Náš vypracovaný postup práce je natoľko kvalitný, že vám zaručíme funkčnosť AGO až na 6 rokov, pričom záruka od výrobcu je 2 roky.

Image of bright empty living room with wooden floor

Dokážeme pre našich zákazníkov zabezpečiť:

Stop grafity, odstránenie všetkých grafitov, grafiti, graffiti, Grafitti. Vyčistenie, likvidácia a odstránenie graffiti a aplikácie antigraffitové ochrany, náteru. Antigraffitová ochrana proti sprejerom a sprejerskému vandalizmu.

Vyčistíme sprejové znečistenia a proti graffitti vykonávame náter alebo nástrek. Ochrana proti nelegálnemu a čiernemu vylepeniu plagátov a reklám. Zložiť, vyčistiť, zlikvidovať, dať dole, odstrániť graffiti, grafiti, sgraffiti, grafitti, grafity, spreje,  farby, fixky, grafity výtvory, tagy, podpisy grafiťáka, sprejeské značky graffiťákov.

Pieskovanie interiérov a exteriérov budov (krovy, stropy, všetko zašlé, fasády a plášte budov, atď.). Odstraňovanie sprejerkých grafitov. Odstránenie graffiti špeciálou pieskovačou s riaditeľným tlakom. Čistenie a umývanie plášťov a stien budov, hál, čistenie sendvičových plášťov a stien budov.

Umývame mastné a extrémne znečistené podlahy, čistíme podlahy po stavbe, podlahy po maliaroch, silne znečistené po stavebnej činnosti a rekonštrukciách, podlahy chemicky znečistené, podlahy priemyselne znečistené. Vyčistenie podlahy po stavbe, podlahy po maliaroch, silne znečistené po stavebnej činnosti a rekonštrukciách, chemicky znečistené podlahy.

Generálnou metódou s kotúčovým strojom a tlakovým vysávaním čistíme aj podlahy znečistené od gumových koliesok, podlahy znečistené od špárovacej hmoty, cementu, farieb. Touto metódou možno vyčistiť podlahy kvalitne  a do hĺbky.