Nezabudnuteľné spomienky gigola na rok strávený na hrane tenšej než ostrie žiletky, ktorá delí nevinnú mladosť od zvodov morálnej priepasti. „Napísanie tejto knihy ma zmenilo ako človeka,“ priznáva autor tejto nezvyčajnej knihy. Sterry píše vtipne, dynamicky, sviežo a chvíľami sa vám z jeho spomienok bude krútiť hlava.


Zajačik
je skvele vyrozprávaný príbeh Davida Sterryho, ktorý sa ako naivný chlapec z predmestia ocitne v Los Angeles a hneď v prvý týždeň, keď si na Sunset bulvári hľadá ubytovanie, je zatiahnutý do temného sveta prostitúcie. Jeho prácou sa stane obšťastňovanie osamelých hollywoodskych žien.

Otvorene a s nadhľadom rozpráva svoj skutočný príbeh o sexuálnych výstrednostiach a neuveriteľných zážitkoch, a popritom spomína na divokú pubertu v rozpadajúcej sa rodine. Takýto život ho postupne ťahá ku dnu. Podarí sa mu z neho vymaniť?

Zajačik je skutočný príbeh gigola. Sexi, desivý, explodujúci a neskutočný príbeh, pri ktorom budete cítiť rozpálené chodníky hollywoodskych bulvárov.

 „Perfektná kniha…skutočne literárne dielo…úžasne napísaná.“
Vanessa Feltzová, BBC

Výborne opísal pocity z čítania knihy The Observer. Akoby ste sa dívali na ohňostroj príliš zblízka a hoci cúvnete, nedokážete odlepiť zrak od záplavy iskier, ktoré padajú okolo vás. „Uvoľnené čítanie, ktoré sa neutápa v sebaľútosti…veľmi vtipne napísané,“ dodáva The Observer. Sterryho rozprávanie vás pohltí a nebudete schopní prestať čítať. Doslova túžite, aby bola kniha Zajačik sfilmovaná, pretože je dobrodružná a pikantná.

„Zlatko, prikáž chlapcovi, aby…“ Miláčik spraví dramatickú pauzu.
V hlave sa mi premietne množstvo možných scenárov, ktorými môže byť zakončená táto veta – divoký tanec pŕs, šesťdesiatdeviatky a podobne.
„… vyleštil príbory,“ dokončí príkaz Miláčik.
„Chlapče, pusť sa do leštenia,“ zasipí Zlatko.
Čo, prosím? Mám leštiť príbor? To nemyslia vážne! Leštiť príbor? To musí byť nejaký žart.
Zákazník však má vždy pravdu. A tak tam stojím s holým zadkom, ktorý mi ofukuje vánok, leštím príbor a úkosom sledujem Miláčika a Zlatko, ako sa zvíjajú v náručí ako dva hady.