ewita

Dokonalý make-up potrebuje perfektnú podkladovú bázu a kvalitné štetce

Make-up by mal byť našou druhou kožou, často však tomu tak nie je. Tiež stretávate na ulici ženy, ktorých vzhľad je všetko len nie prírodný? A bojíte sa, že občas vyzeráte tiež tak? Poradíme vám, akých chýb sa pri nanášaní make-upu najčastejšie dopúšťate a na čo si dať nabudúce pozor.

Báza pod make-up by nemala chýbať v žiadnej kozmetickej skrinke. Ale je smutnou pravdou, že mnoho žien o nej síce už počula, ale do jej kúpy sa príliš nehrnie. Pritom dobre použitá podkladová báza je malý zázrak, ktorý našej pleti rozhodne prospieva.

 

Báza pod make-up, ktorá je najlepšia?

Najskôr si povieme, čo vlastne báza pod make-up dokáže. Predovšetkým pripraví pleť na finálne nanesenie make-upu a predĺži jeho trvanlivosť. Vyhladí vrásky a menšie nerovnosti a nedokonalosti pleti a v neposlednom rade scelí finálnu podobu make-upu (mimochodom, ten sa oplatí nanášať zhruba dve minúty po aplikácii bázy).

Ženy s vráskavou pleťou by mali vyberať ľahko roztierateľné výrobky, napríklad tie od L’Oréal alebo Korres. Ženy s mastnou pleťou a upchatými pórmi by mali hľadať prípravky oil free a ženy s matnou pleťou zasa bázu pod make-up s rozjasňujúcim efektom.

50-77234-kosmeticka-pomucka-hakuro-brush-h100-1ks-w-kosmeticky-stetec-na-pudr

Nájdite tie správne štetce – Hakuro

Určite viete, že make-up nie je dobré nanášať rukami, ale obyčajné štetce z drogérie často narobia viac škody ako úžitku. Kozmetické štetce Hakuro sú obľúbené pre svoje precízne spracovanie a kvalitné použité materiály. Ponúkajú široké spektrum typov, takže môžete kúpiť štetce určené špeciálne na tekutý či minerálny make-up, bronzer, rozjasňovač, púder alebo očné tiene. Obľúbite si ich aj pre ich výborný pomer kvalita / cena. Vyskúšajte ich a už nikdy nebudete chcieť iné.

Oceníte aj ich dlhú životnosť – pri správnej starostlivosti vám totiž budú slúžiť roky. Stačí ich jedenkrát za mesiac umyť bezsilikónovým šampónom a nechať voľne uschnúť. Nič viac nepotrebujú.