Malé deti sa rady hrajú na dospelých, však nás vo veľa veciach napodobňujú a hrozne radi nám pomáhajú. Práve z týchto dôvodov sa na trhu objavuje enormné množstvo napodobenín náradia, predávajú sa zástery na varenie, detské kuchynky. Vedľa tohto sortimentu sa tu ukrýva ešte jeden svet plný víl pod označením Winx. Kto by z našich detí nepoznal túto populárnu rozprávku, teraz môžete svojim deťom urobiť radosť a kúpiť im netradičnú vstupenku na predstavenie, kde hlavnú úlohu zohrávajú spotrebiče pre deti Winx. Treba podotknúť, že sa nejedná o žiadne makety alebo napodobeniny, ale o plnohodnotné a funkčné stroje určené deťom, ktoré chcú svojej mamičke alebo oteckovi vypomôcť v domácnosti. Poďme sa spoločne pozrieť na najpredávanejšie značkové spotrebiče značky Vítek určenej deťom.

Rádiomagnetofón Winx pre deti

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Podľa toho, akú si pustíme, môžeme pôsobiť na určité časti nášho mozgu. Môže mať celý rad účinkov od upokojenia až po chuť k tancu a pohybovým aktivitám. Rádiomagnetofón Winx je tak skvelým doplnkom do každej detskej izby.

Jedná sa o nádherné detské rádio s USB a AUX vstupom s diaľkovým ovládaním. Deti si ho vďaka rozprávkovému dizajnu ihneď zamilujú. Zvolené farby korešpondujú s aktuálnymi trendmi. Navyše je tento výrobok obdarený robustnejšou konštrukciou, pretože v detskej izbičke nikdy neviete.

A čo takto stroj na popkorn?

Spoločnosť Vítek sa na rozdiel od konkurenčných výrobcov nesnaží za všetkých okolností držať ceny svojich výrobkov na tej najnižšej možnej hranici. Táto stratégia sa používa na úkor výslednej kvality a nízkej životnosti. Preto sa u Vítka stretnete s predĺženou zárukou o jeden rok.

Výrobník popkornu dokáže zhotoviť kukuričnú nadýchanú maškrtu bez tuku i s tukom. Spotrebič je obdarený vysokou účinnosťou, výroba popkornu vám nezaberie viac ako 3 minúty. Urobte si svoj vlastný popcorn pod zastrešením rozprávkových víl Winx.