ewita

Dôležitá rola nábytku v domácnosti

Existuje dôvod, prečo milujeme byť doma – to je miesto, kde sme obklopení vecami, ktoré máme radi. Preto je dôležité vyberať si iba taký nábytok a doplnky do nášho domu, ktoré v nás vzbudzujú príjemné a pozitívne pocity.

 

Predsieň býva často podceňovaná

Po otvorení vašich  dverí je predsieň prvá časť  domova, ktorú vidíte, keď sa dostanete domov. Veľmi často sú haly zariadené iba ako miesto, kde sa odkladajú kabáty a topánky bez určitého nápadu či myšlienky. Tomuto miestu sa neprikladá príliš veľký význam. Správna farba alebo tapeta dokáže aj predsieň zmeniť na útulné a moderné miesto. Stačí len toto miesto, ktoré doteraz fungovalo ako úložisko, trochu oživiť či už spomínanou tapetou alebo nápaditým kobercom. Svoju rolu zohráva aj  praktický nábytok do predsiene, do ktorého sa zmestia všetky vaše topánky a vetrovky. Vylepšenie vzhľadu vašej predsiene bude hračka. Nezabúdajte na to, že nábytok musí byť v prvom rade funkčný a praktický. Príde vám vhod, keď si budete mať kde uložiť okrem kabátov a topánok aj kľúče, peňaženku alebo iné drobnosti. Ak si k tomu vyberiete ešte nábytok s vysokým leskom alebo v tradičnom drevenom prevedení, získate štýlový štart do vášho domova.

 

Nábytok do každej izby

V každej kamennej predajni alebo v eshope s nábytokom nájdete v ponuke sektorový nábytok, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Ponuka je naozaj široká a preto nie je problém zariadiť spálňu, obývačku či detskú izbu za rozumnú cenu.

 

Oblečte podlahu do dreva

Voľba podlahy je jednou z najzákladnejších a najdôležitejších rozhodnutí, ktoré musí majiteľ domu urobiť pri vykonávaní renovácii, pretože od nej sa odvíja všetko ostatné. I keď existuje veľa rôznych možností, jeden materiál je už po celé roky štandardne uznávaný; drevo. Klasické drevené podlahy sú v našich končinách veľmi obľúbené a vybudovali si dobré meno vďaka svojej kvalite. Vyberať si môžete z rôznych odtieňov a rôznych druhov dreva podľa vašich požiadaviek.