Leto je obdobím, kedy si pre seba doprajeme o niečo viac, ako počas bežného roka. Na nákupoch si rozšírime šatník o nové topánky či pekné dámske topy, užívame si dlhé večery v spoločnosti chutných jedál a nápojov alebo sa vyberieme niekam ďaleko za tak vytúženým oddychom. Hľadáte na to vhodnú príležitosť a zároveň aj ideálnu dovolenkovú destináciu? Prinášame vám zaujímavý tip.

 

Prognózy sa nenaplnili. Last minute zájazdov je relatívne dosť

Ak nechcete za dovolenku utratiť naozaj obrovské peniaze, skúste počkať s jej nákupom do poslednej chvíle. I keď odborníci z branže cestovných agentúr varovali, že tento rok ponuky Last minute možno vôbec nebudú, ich predpoklady sa nenaplnili. Aj preto máte ideálnu možnosť kúpiť si dovolenku niekoľko týždňov alebo pár dní pred odletom. S tým rozdielom, že rozhodovanie by ste si nemali nechať úplne na posledné momenty, ale dovolenku kupovať aspoň s malou časovou rezervou.

 

Okrem Chorvátska sa obľúbenou destináciou, a to aj pre náročnejších, stáva Taliansko

Krajinou, kde je možností nájsť dovolenku na poslednú chvíľu ešte relatívne vysoká, je Taliansko. A to jeho rozličné časti. Ako tá kontinentálna, tak aj ostrovy Sardínia a Sicília. Práve dve posledne spomenuté dovolenkové destinácie sa počas tejto sezóny tešia obrovskej obľube a stávajú sa útočiskom náročnejších cestovateľov, ktorým nestačí tradičné Chorvátsko a zároveň sa z dôvodov obavy o svoju bezpečnosť tento rok nevydávajú do Turecka, resp. Egyptu. Vyberte si Last minute do Talianska aj vy a užívajte si nádherné more a oddych na Slnkom vyhriatych plážach pobrežia Stredozemia.

Výhodnú ponuku Last minute zájazdov do Talianska vám ponúka aj cestovná kancelária Koala. A to napríklad dovolenku na Sicílií na 8 dní už od výhodných 380 EUR. Cestujte na dovolenku s Koala.sk aj vy.