Milujete vôňu jari, avšak nemôžete byť celý deň vonku? Chcete, aby to u vás doma voňalo rovnako ako na jarnej rozkvitnutej lúke? Vaše priania už nie je nesplniteľné. Aj vás zoznámime sa spôsobom, ako môžete vôňu jari dostať aj do vašej domácnosti!


Jednoducho a intenzívne vďaka esenciálnym olejom
Aj vy si môžete sviežu vôňu jari u vás doma užiť vďaka špeciálnym esenciálnym olejom. Práve vďaka nim môžete prevoňať celý váš byt alebo napríklad aj kanceláriu. Uvidíte, ako sa vám ihneď zlepší nálada a zvýši sa vaša výkonnosť. Vôňa esenciálnych olejov prinesie aj k vám pocit pohody, pokoja a sviežosti. Esenciálne oleje sú totiž extrahované z rôznych kvetov. Sú akousi životnou silou danej rastliny, ktorú vďaka tomu môžete získať aj vy. Esenciálne oleje môžu podporiť  váš lepší psychický stav, ale môžu mať aj blahodarné účinky na vaše zdravie.

picture-2Jarný vánok alebo kvetinový raj? Voľba je na vás
Esenciálne oleje môžu mať mnoho rozmanitých podôb. Existujú jednodruhové esenciálne oleje a tiež špeciálne zmesi. Práve špeciálnej zmesi vám chceme predstaviť. Prvou možnosťou, ako dostať jar až k vám domov  je Jarný vánok – vonná kompozícia esenciálnych olejov. Stačí pár kvapiek a ucítite sviežosť rovnako tak, ako keby ste boli v jarnej prírode. Druhou možnosťou je zmes esenciálnych olejov Kvetinový raj. Táto zmes je novinkou vo svete esenciálnych olejov. Tá krásna a intenzívna vôňa tu doteraz nebola!

TIP – esenciálne oleje môžete použiť nielen na prevoňanie domácnosti. Môžete pridať aj pár kvapiek do vášho kúpeľa alebo ich použiť k masáži!

Doprajte si jarnú vôňu každý deň.

Ponuku týchto i ďalších esenciálnych olejov nájdete na www.knihydobra.cz