ewita

Dovolenka v Krkonošiach na úrovni

Plánujete dovolenku a nemáte zrovna záujem o tradičné letoviska, kde sa každoročne stretávajú milióny ľudí z celého sveta? Prajete si intimitu, komfort a predovšetkým pokojnú atmosféru v prekrásnej prírode? Ak ste si na vyššie uvedenú otázku odpovedali v kladnom duchu, dovoľte nám predstaviť Chalupu Šípková.

Jedná sa o mimoriadne romantické miesto, ktoré je vhodné pre všetky zamilované páry, ale aj pre tých, čo si svoju lásku chcú prehĺbiť alebo naopak pripomenúť. Chalupa Šípková je postavená pri potoku na svahu Čiernej hory v Krkonošiach. Nejde len tak o nejakú obyčajnú obklopenú chalúpku ukrytú v horách, ale o nadštandardne vybavený objekt replikami starodávneho nábytku.

Rozprávková Chalupa Šípková

Krkonoše ukrývajú nemalé množstvo prekrásnych miest. Jedno také je aj pri potoku v blízkosti svahu Čiernej hory. Vyskúšať môžete napríklad spánok za pecou, ​​toto klasické staročeské miesto je uspôsobené pre pokojný odpočinok presne tak, ako tomu bolo v minulosti.

Návštevníkov nadchnú dobové kachľové pece so sporákom. Chalupa Šípková vás v priebehu niekoľkých málo okamihov prenesie úplne do iného sveta. Toto nezabudnuteľné miesto funguje ako malý stroj času do vzdialených končín.

Luxusné ubytovanie v starom štýle

V zimnej sezóne si určite zamilujete veľkú dostupnosť na zjazdovky krkonošského skiareálu Čierny Dul. Ten je dokonca vzdialený len 5 minút jazdy autom od prekrásnej drevenice. Naopak v letnej sezóne sa môžete tešiť z grilovania, vonkajšieho bazéna pri chalupe alebo z podkrovnej drevenej vane, ktorá vyzerá presne tak, ako za čias našich babičiek.

Chalupa Šípková bola stvorená preto, aby všetkým klientom poskytla dokonalé odreagovanie v samotnom srdci krkonošských hôr. Zajednajte si aj vy termín na internetových stránkach poskytovateľa http://www.chalupyroubal.cz/.