ewita

Dovolenka v znamení starých časov i luxusu v srdci Krkonôš!

Hľadáte miesto, kde tento rok strávite dovolenku so svojou rodinou alebo priateľmi? Máte radi pokoj a baví vás šport? Chcete si na dovolenke užívať luxus alebo zažiť kúzlo starých čias? Potom sa pozrite na náš tip. Predstavujeme vám chalupu, ktorá vás nadchne vybavením aj polohou.

chalupa ledárnaChalupa Ledárna si vás podmaní

Naším tipom pre vás je malebná Chalupa Ledárna, ktorá sa nachádza v centre horského strediska Černý důl. Stačí prejsť len 300 metrov a dostanete sa do lyžiarskeho areálu. V zime to je kúsok aj na bežkárske trate. V lete zasa oceníte, že sa neďaleko chalupy napojíte na cyklistické chodníky i na chodníky pre peších. Ak vás láka predstava dovolenky v Krkonošiach, nie je podľa nás lepšej voľby.

Veľkorysý priestor a štýlová výbava

Chalupa Ledárna ponúka 2 päťlôžkové a k tomu ešte 2 dvojlôžkové apartmány. Nájdete tu dostatok priestoru pre celú rodinu aj v prípade, ak vyrazíte s priateľmi. Chalupa je ako stvorená aj na firemný teambuilding.

Všetky izby sú vybavené štýlovým dreveným nábytkom, ktorý vás prenesie do dôb našich babičiek. V obývačke alias svetnici sa nachádza kachľová pec. Ak budete chcieť, môžete sa uvelebiť priamo za pecou. Nemusíte sa ale báť, že by ste prišli o výdobytky modernej doby. Chalupa má aj niekoľko moderných vychytávok. Do jej vybavenia patrí napríklad priestranná vonkajšia vírivka. Na pozemku sa nachádza prírodné jazierko. Stačí sa len usadiť, naliať si pohárik niečoho dobrého a relaxovať pri jemnom šumení vody. V chalupe je aj televízia a bar. Na záhrade je pre deti pripravené detské ihrisko, kde sa môžu baviť.

Rezerváciu ubytovania v chalupe Ledárna vykonajte na www.chalupyroubal.cz. Nájdete tu aj cenník. S rezerváciou moc dlho neotáľajte. Termíny sa totiž pomerne rýchlo plnia. Okrem Ladárny sa pozrite aj na chalupu Šípková, aj ona má čo ponúknuť.