Nájsť ideálne hračky, ktoré vo vašich deťoch prebudia kreativitu, starostlivosť o druhých a vnímavosť sú neoceniteľnou pomôckou pre správny vývoj. Internetový obchod Bafshop je tu preto, aby tieto sny napĺňal.


Drevený domček pre naše najmilšie
Drevo je skvelým materiálom s dlhou životnosťou bez prítomnosti toxických látok. Aj tieto dôvody robia z takýchto hračiek žiadaný sortiment. Domček pre bábiky Annabelle od KidKraft je dôkazom kvalitne odvedenej práce.
Ide o prekrásny farebný model rodinného domu, ktorému nič nechýba. Viac ako 15 kusov nábytku, kúpeľňa, jedáleň, spálňa aj obývacia izba je k dispozícii pre akékoľvek bábiky či figúrky. Deti si vyhrajú a zabudnú úplne hnevať.

65079-annabella01
Drevené hračky sú obľúbené
Drevené hračky od KidKraft sú obľúbenou oblasťou ako pre rodičov, tak aj malé deti. V ponuke nájdete rozmanité hračky pre najmenších od drevených kuchyniek, maliarskych stojanov až po atraktívnu poschodovú garáž. Vždy je kladený dôraz na kvalitu a bezpečnosť.
Drevený domček pre bábiky sa hodí aj pre toľko obľúbené Barbie. Určite vás zaujme aj pohyblivý výťah a vonkajšie posedenie mna terase. Vo svojej podstate sa vďaka tejto hračke vaše deti posunú o ďalší kúsok k realite, ktorá na nich v budúcnosti čaká.

Ak hľadáte ďalšie informácie, navštívte internetové stránky www.bafshop.cz