ewita

Durex, póóózor!

Máloktorá firma má vo svete taký cveng ako spoločnosť Durex. Ako zľudovelo používanie prezervatívov, tak sa ľuďom, akosi prirodzene, dostal pod kožu aj jej názov. Vedeli ste, že firma podnika v XXX priemysle už viac ako sto rokov?

Začiatky, pravda, nie sú ľahké a kľukatú cestičku na svet si hľadali aj prezervatívy Durex. V čase registrovania značky mala anglická firma London Rubber Company za sebou už takmer pätnásť rokov existencie na trhu s holičskými potrebami a kondómami.

 

Durality, Reliability, Excellence

Pevné, spoľahlivé a znamenité kondómy Durex sa však dokázali medzi konkurenciou rýchlo presadiť a dlho vydržať. Aké symbolické, však? Od roku 1953 je vďaka elektrickému testovaniu zabezpečená maximálna kvalita každého kusu, napriek tomu sa firme každoročne hlási množstvo dobrovoľníkov s chuťou výrobky Durex testovať. Apropos, keď je reč o chuti, už viac ako dvadsať rokov sú v obehu aj ochutené prezervatívy, ktoré ako prvý uviedol na trh práve Durex.

 

Durex stokrát inak

Aj v milostnom živote platí, že jednotvárnosť zabíja. Durex preto postupne vyvinul a dodal na trh množstvo rôznych kondómov, ktoré splnia požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov a ich partneriek. Hitom sa stal Durex Real Feel, mäkký a pružný kondóm bez použitia latexu, ktorý je zvlášť citlivý a prekvapivo jemný. Medzi top kategóriu sa rýchlo zaradil aj model Pleasuremx, kondóm predlžujúci príjemné chvíle obom partnerom. Vďaka znecitlivujúcej látke vydrží dlhšie partner, vrúbky a prúžky na povrchu zase budú vyhovovať partnerke. Dokonalá stimulácia je zaručená.

 

Niečo extra

Úspech tkvie v odlišnostiach a tie nemôžu byť „len také“, ale extra! Extra tenké kondómy nebudete ani cítiť, no ochránia vás dokonale. Podobne ako tie extra bezpečné, s ktorými sa môžete rozblázniť podľa tých najdivokejších predstáv a fantázií. Ak od milovania očakávate niečo extra, kliknite na Svetkondomov.sk