Máloktorá firma má vo svete taký cveng ako spoločnosť Durex. Ako zľudovelo používanie prezervatívov, tak sa ľuďom, akosi prirodzene, dostal pod kožu aj jej názov. Vedeli ste, že firma podnika v XXX priemysle už viac ako sto rokov?

Začiatky, pravda, nie sú ľahké a kľukatú cestičku na svet si hľadali aj prezervatívy Durex. V čase registrovania značky mala anglická firma London Rubber Company za sebou už takmer pätnásť rokov existencie na trhu s holičskými potrebami a kondómami.

 

Durality, Reliability, Excellence

Pevné, spoľahlivé a znamenité kondómy Durex sa však dokázali medzi konkurenciou rýchlo presadiť a dlho vydržať. Aké symbolické, však? Od roku 1953 je vďaka elektrickému testovaniu zabezpečená maximálna kvalita každého kusu, napriek tomu sa firme každoročne hlási množstvo dobrovoľníkov s chuťou výrobky Durex testovať. Apropos, keď je reč o chuti, už viac ako dvadsať rokov sú v obehu aj ochutené prezervatívy, ktoré ako prvý uviedol na trh práve Durex.

 

Durex stokrát inak

Aj v milostnom živote platí, že jednotvárnosť zabíja. Durex preto postupne vyvinul a dodal na trh množstvo rôznych kondómov, ktoré splnia požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov a ich partneriek. Hitom sa stal Durex Real Feel, mäkký a pružný kondóm bez použitia latexu, ktorý je zvlášť citlivý a prekvapivo jemný. Medzi top kategóriu sa rýchlo zaradil aj model Pleasuremx, kondóm predlžujúci príjemné chvíle obom partnerom. Vďaka znecitlivujúcej látke vydrží dlhšie partner, vrúbky a prúžky na povrchu zase budú vyhovovať partnerke. Dokonalá stimulácia je zaručená.

 

Niečo extra

Úspech tkvie v odlišnostiach a tie nemôžu byť „len také“, ale extra! Extra tenké kondómy nebudete ani cítiť, no ochránia vás dokonale. Podobne ako tie extra bezpečné, s ktorými sa môžete rozblázniť podľa tých najdivokejších predstáv a fantázií. Ak od milovania očakávate niečo extra, kliknite na Svetkondomov.sk