Podprsenky sú neoddeliteľnou súčasťou žien. Sprevádzajú ich deň čo deň na každom kroku, dvíhajú im sebavedomie, dávajú na obdiv ich prednosti – skrátka sa vďaka nim cítia oveľa lepšie a žensky. Vybrať si tú pravú je veľakrát beh na dlhú trať a každá žena aspoň jedenkrát v živote siahla vedľa. Podprsenka nie je len praktická bielizeň, ktorá musí hlavne dobre sedieť – je to ženská prednosť, ktorá hoci nie je na prvý pohľad vidieť, môže hrdo zastávať úlohu perly ženského šatníka. Ak sa neviete rozhodnúť či si snáď s výberom neviete dať rady, dnešný článok vám v mnohých ohľadoch určite napovie!

Nežná klasika

Snehovo biela podprsenka je nesmrteľnou klasikou, ktorá by nemala chýbať žiadnej žene. Rozhodne neplatí, že biela je nudná, ba naopak! Pôsobí elegantne a zvodne, čisto biele línie a anjelsky nevinný odtieň dodajú každej žene na príťažlivosti. Okrem toho sa veľmi ľahko kombinuje s akýmkoľvek typom outfitu, a čo sa farieb týka, nie ste nijako obmedzovaná – biela skrátka nie je vidieť. Bielym podprsenkám sa netreba vyhýbať, veď aj ony majú niečo do seba!

Odvážnym šťastie praje

Perfektne prepracovaná čierno-béžová podprsenka zalichotí každej žene, ktorej nechýba istá dávka odvahy. Vďaka svojmu prevedeniu dokonale splynie s vaším telom, vytvorí harmonický celok a zároveň vykúzli dojem, že je priesvitná. Čierne prvky tomuto kúsku dodávajú elegantný nádych, v kombinácii s béžovou farbou, ktorá sa veľmi podobá farbe kože, privediete okolie do rozpakov. Ak sa nebojíte vybočiť z radu, je táto perla určená práve vašim prsiam!

Pohodlie na prvom mieste

Zvlášť ženy, ktorým príroda do vienka nadelila objemnejšie poprsie, veľmi dobre vedia, ako nepríjemné a nepohodlné môže byť nosenie nesprávne zvolenej podprsenky. Maximum pohodlia a príjemný vzhľad vám sľubuje podprsenka zdobená elastickým tylom, ktorú si môžete zaobstarať vo viacerých farebných prevedeniach. Ak ste ešte nenašli svoju perlu medzi podprsenkami, nechajte sa očariť rôznorodým výberom na daniela-pradlo.cz, kde si zaručene vyberie aj tá najnáročnejšia z vás!