ewita

Elegantné oblečenie v nadmerných veľkostiach

Ženy plnších tvarov nie sú odsunuté na druhú koľaj, ako by sa mohlo v skutočnosti zdať. Práve naopak. Už sa nemusíte hanbiť za prebytočná kilá a začnite ich využívať vo svoj prospech. Spoločnosť Modestia moc dobre vie, ako je zložité zohnať odpovedajúce oblečenie nadmernej veľkosti, ktoré by navyše perfektne sadlo a korešpondovalo s najmodernejšími trendmi v oblasti módy. Vďaka tejto spoločnosti sa na trhu objavuje senzačná kolekcia oblečenia nadmernej veľkosti, kde si vyberie každá žena. Nehanbite sa a nahliadnite aj vy do miest, kde na veľkosti naozaj záleží, a to úplne bez akýchkoľvek predsudkov.

 

kalaMóda pre plnoštíhle

Veľká väčšina spoločností sa venuje výlučne konfekčným veľkostiam a na ženy plnších tvarov úplne zabúdajú a pritom ide o nezanedbateľnú časť klientely. Práve z týchto dôvodov sa firma Modestia rozhodla zaplniť toto miesto svojou ponukou kvalitného oblečenia nadmernej veľkosti.

 

Na trhu figuruje už od roku 1996, takže ide bez pochýb o mimoriadne obľúbenú značku, a to nielen medzi plnoštíhlymi zákazníčkami. Na svoje si tu prídu aj tehotné ženy, ktoré si chcú príjemným spôsobom a predovšetkým originálnym oblečením doplniť svoj šatník.

 

modestiaOblečenie nadmernej veľkosti šité v Česku

Firma Modestia si zakladá na tom, že ide o čisto českú spoločnosť, ktorá z dovozu využíva len tie najkvalitnejšie zahraničné látky. Všetky modely sú následne zhotovované v Českej republike za pomoci profesionálnych českých krajčírok.

 

Navštívte aj vy kamennú predajňu v Prahe alebo využite ponuku zhliadnutia aktuálnych kolekcií na internetových stránkach spoločnosti. Zamilujte sa do českého oblečenia a objednajte si unikátne modely ešte dnes.

 

Pokiaľ vás zaujímajú aj ďalšie informácie, navštívte internetovú stránku českej spoločnosti na adrese www.modestia.cz.