Ľudia si čoraz častejšie uvedomujú, že za celý rad zdravotných komplikácií môže naša myseľ a s tým aj spojené psychické rozpoloženie. Harmónia a súlad našej duše je tým najlepším liekom a zároveň najrýchlejšou cestou k plnohodnotnému životu. Budhov náramok sa tak stáva skvelým nástrojom na privolanie tak potrebnej pozitívnej energie, ktorá v civilizovaných krajinách skrátka chýba. Nie je sa ani čomu diviť. Nedostatok pohybu, spánku, pobytu v prírode, na slnku či čerstvom vzduchu si vyberá svoju daň. Pokúste sa tento moderný trend zvrátiť vo svoj prospech a vstúpte do sveta neviditeľnej a pri tom všadeprítomnej sily. Budhov náramok vám napomôže túto koncentrovanú silu zachytiť a využiť.

 

Energetické náramky

Energetické náramky sú v budhistickom učení už od pradávna využívané pre svoju nezameniteľnú a celkom výnimočnú liečivú moc. Práve tieto náramky sa teraz nachádzajú v zľavovej akcii aj na portáli Knihydobra.

Budhov náramok vám navráti do duše pokoj a rozjasní myseľ. Aj napriek tomu, že ide na prvý pohľad o obyčajný náramok, už tisícky ľudí sa mohli presvedčiť o ich liečivej moci na vlastnej koži. Nie je nič jednoduchšie ako si jeden zakúpiť alebo obdarovať svojich priateľov a sledovať vývoj ich alebo svojho života.

 

Budhove náramky s liečivou mocou

Náramky sú tvorené vždy 21 kameňmi v tvare guľôčok a jedným väčším kameňom nazývaným Guru.  Náramok sa nosí na pravej ruke a jeho účinky sú viditeľné ihneď po nasadení, receptívne kamene sa zase nosia na ruke opačnej.

Budhove náramky celkovo posilňujú imunitu a pomáhajú vyčistiť celý organizmus. Zároveň ide o skvelého pomocníka pri odblokovaní čakier. Tiež ho môžete rôzne kombinovať s ďalšími náramkami, alebo si priamo zakúpiť čakrový náramok, ktorý má v tejto oblasti zosilnený účinok. Záleží len na vás, pre aký náramok sa rozhodnete, pevne veríme, že vám akýkoľvek prinesie radosť, zdravie a vitalitu.