ewita

Erotická bielizeň vám zdvihne sebavedomie

Spodná bielizeň, určené pre tie najintímnejšie chvíle, by mala predovšetkým dobre sedieť. Nohavičky, ktoré nikde neškrabú ani netlačia, vám vyčaria krásne vytvarovanú postavu, čo vám zaručene zdvihne sebavedomie.

Lepšia bielizeň – lepší sex

Ešte na začiatku 19. storočia bola akékoľvek spodná bielizeň nudná a šedivá. Žiadne módne výstrelky sa nekonali, heslom dňa bola predovšetkým praktickosť a ľahká údržba. V vrecovitých spodkách vyzerali všetky ženy rovnako a o nejakom sex-appealu sa nedalo vôbec hovoriť. Koniec toho istého storočia však priniesol revolúciu. Erotické nohavičky aj ďalšia bielizeň sa začali vyrábať z príjemných a luxusných materiálov, akými boli čipky alebo satén a ponuka vzorov a typov sa neustále rozširovala.

erosk1Aj dnes prichádzajú výrobcovia so stále novými a lepšími nápadmi, takže si v kategórii erotickej bielizne vyberie naozaj každá žena. Starostlivo vybrané strihy v e-shope www.daniela-pradlo.sk podporujú a zvýrazňujú pravú ženskosť, ktorá je tak dôležitá pre zdravé sebavedomie. Aj objemnejšie stehná vyzerajú dobre v bokových nohavičkách a nedokonalosti bruška sa ľahko stratia v spodnom prádle s vysokým pásom. Rafinované výšivky alebo krajkové vzory spoľahlivo rozpália každého muža a pomôžu prekonať počiatočný ostych, ktorý voči sebe partneri často cítia.

Buďte zvodná a krásna

S vhodne zvoleným erotickým prádlom si ľahko môžete vyskúšať rôzne aktívne aj pasívne roly. Erotické nohavičky v ružovej alebo bielej farbe, doplnené čipkami alebo látkovými volánikmi skôr povzbudia muža k nežným dotykom a pomalému dobývaniu vášho srdca i tela. Horúce farby (medzi ktoré patrí napríklad kombinácia čiernej a červenej) a odhaľujúce prestrihy mu naopak dajú najavo, že dnes prevezmete hlavnú iniciatívu vy.

Erotické nohavičky však vyzerajú ešte lepšie, ak k nim zvolíte vhodné doplnky. Vyberte si preto rovnako zladenú podprsenku alebo rovno celý set, ku ktorému ľahko prikúpite aj košieľku alebo podväzkový pás. Pri nakupovaní v špecializovanom obchode sa môžete spoľahnúť na to, že všetky kúsky sú ušité z príjemných a kvalitných materiálov, takže sa dobre udržujú a ešte lepšie nosia. Rozmaznávajte seba aj svojho partnera úžasným erotickým prádlom za skvelé ceny a doprajte si noc plnú vášne!