Liečbu vôňou – aromaterapiu – poznali už ľudia v starom Grécku. Dnešné metódy využitia pestrého sveta vôní sú však oveľa príjemnejšie ako vtedajšie posedávanie okolo plameňa so zväzkom liečivých bylín. Esenciálne oleje navyše vyberajú z rastlín to najlepšie a liečba s ich pomocou je preto oveľa účinnejšia.

Produkty so značkou Hanna Maria predstavujú perfektný spôsob čerpania pozitívnych vlastností rastlín, a to aj pre osoby, ktoré sa s ničím podobným nikdy predtým nestretli. Všetky výrobky obsahujú len 100% prírodné éterické oleje, ktoré pre blahodarné pôsobenie na organizmus nepotrebujú nič viac než kľudné miesto a pozitívne naladenú myseľ. V e-shope Knihy Dobra môžete v oddelení prírodná medicína vyberať zo širokej rady bylinných čajov a aromaolejov. A práve tým druhým sa pozrieme na zúbok trochu bližšie.

Vyrovnanosť rastlín pomôže aj vám

Rastliny sú od prírody vyrovnané a svoju energiu dokážu odovzdať aj ďalej, pamätáte na legendárne liečenie objímaním stromov? Rastliny nám dokážu sprostredkovať všetko dobré, čo nám príroda poskytuje. Bylinné čaje Hanna Maria vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu dokážu pomáhať pri celom spektre zdravotných problémov od nachladnutia až po pokojný spánok.

Liečivé účinky rastlín vám ale môžu oveľa jednoduchším spôsobom sprostredkovať aj aromaoleje. Tie od Hanna Maria sú pre jednoduchšie použitie opatrené aj rozprašovačom, ktorý vám pomôže navodiť napríklad príjemnú atmosféru v spálni ešte predtým, než pôjdete spať.

Aromaoleje Hanna Maria sú zostavené podľa princípov piatich elementov, vďaka ktorému prospieva inhalovanie ľúbezných vôní nielen nášmu telu ale aj mysli, pretože účinné liečia a vracajú do rovnováhy energetické polia nášho tela. Práve choroby duše stoja totiž v konečnom dôsledku za ochoreniami nášho tela. Inhalovanie aromaolejov teda lieči nielen príznaky, ale aj prvotnú príčinu patologických stavov.

V e-shope www.knihydobra.cz sú práve teraz dostupné úplne nové kolekcie bylinných čajov a aromaolejov Hanna Maria. Na akýkoľvek nákup cez e-shop navyše platí báječná zľava 10%.