ewita

Exkluzívny rad 9 prípravkov pre dokonalú starostlivosť o vašu pleť

Na pokožku sú každý deň kladené obrovské nároky. Na jej stave sa podpisuje počasie, smog, prach a predovšetkým naša starostlivosť. Ak sa o pokožku nestaráte, nečudujte sa, že vyzerá sivasto a nezdravo. Jedine správnou starostlivosťou môžete docieliť krásnu a zdravú pleť. Prinášame vám tip hneď na 9 pomocníkov, ktorí svojou silou dokážu udržať pleť dokonale krásnu a zdravú.

Dôležité je zloženie!

Ak má byť kozmetika účinná, musí mať efektívne zloženie. Je dokázané, že pre pokožku je rozhodne vhodnejšia kozmetika s prírodným zložením. Prírodné látky sú totiž prirodzené a tak aj lepšie vstrebateľné. My vám preto vrelo odporúčame unikátnu biokozmetiku, ktorá je tým najšetrnejším a súčasne najúčinnejším, čo môžete vašej pleti dopriať.

 

9 pomocníkov na jednom mieste!

Našli sme pre vás internetový obchod drahomirajelinkova.cz, ktorý ponúka 9 bojovníkov za krásu a zdravú pleť. Je to hlavne účinná telová kozmetika, ktorá tu čaká aj na vás! Prvým z nich je špeciálna substancia pre lifting tváre. Pri pravidelnom používaní substancia napomáha vyhladzovať aj hlbšie vrásky, a to veľmi rýchlo! Druhým pomocníkom aj pre vás môže byť Výživný pleťový krém proti starnutiu na chladné obdobie – Acqua Di Bolgheri Crema Viso. Oceníte ho najmä na jeseň a v zime. Krém vďaka silnému zloženiu nedovolí, aby bola vaša pokožka „napadnutá“ nepriaznivým počasím.

Odporúčame vám tiež skvelý Krém na deň i noc s presvetľujúcimi účinkom – Acqua di Bolgheri Crema Viso Regina, ktorý obsahuje kombináciu vzácnych olejov a rastlinných výťažkov. S týmto krémom bude vaša pleť žiariť zdravím.

Naším štvrtým tipom je Krém na telo Crema Corpo Idromolliante, ktorý ocení celá vaša rodina. Je veľmi jemný, ľahko sa vstrebáva, pokožku vyživí a dodá jej pružnosť. Má dokonca aj antibakteriálne účinky.

Nechcete vás zdržovať slovami, pozrite sa na ďalšie prípravky sami a uvidíte, že vám neklameme. Z ich zloženie spoznáte, že sa jedná o výnimočnú kozmetiku, ktorá stojí za to.

 

Nájdete ich na www.drahomirajelinkova.cz/exkluzivni-rada