Chcela by som sa s vami podeliť o skúsenosť týkajúcu sa čistenia koberca v našej domácnosti. Náš koberec je 4 roky starý a podpísali sa na ňom pes a dve deti fľakmi a zašliapanou špinou.

Niekoľkokrát som sa snažila koberec vyčistiť sama a musím potvrdiť, že tie domáce prístroje naozaj veľa práce nespravia, skôr môžu koberec ešte poškodiť. Mám vodný vysávač aquafilter, k nemu turbohadicu a vysávanie je úplne perfektné. Tento vysávač má aj šampónovanie a párkrát som s ním koberec čistila, ale výsledok nič moc. Síce to trochu bolo vidieť, ale koberec bol po vyschnutí znovu fľakatý a bol cítiť zatuchlinou.

Pred mesiacom som využila firmu, ktorá ponúkala čistenie kobercov extrakčnou metódou a musím povedať, že som bola veľmi sklamaná. Koberec stále pôsobil zašlo a špina sa ešte viac zapracovala dovnútra. Sadla som si k internetu a hľadala rôzne rady a recenzie na to, ako si poradiť s vyčistením koberca.

lounge-609383_640

Na internete som našla pozitívne ohlasy na firmu A SERVIS LIPKA, ktorá ponúka, okrem iných aj službu kvalitné strojové čistenie kotúčovým strojom Bratislava. S firmou som sa skontaktovala a aj keď to bolo ešte pred vianočnými sviatkami, do týždňa mi prišli koberec vyčistiť. Naozaj som veľmi spokojná s ich prácou a ani som nedúfala, že sa ešte niekedy podarí náš koberec tak pekne vyčistiť. Fľaky a zašlé farby sú preč, koberec sviežo vonia a doslova omladol! Nepatrím k tým, ktorí vypisujú na internete kritiky alebo chvály na nejaké firmy, ale tentokrát som spravila výnimku, pretože som maximálne spokojná s precíznou prácou a s prístupom zamestnancov firmy A SERVIS LIPKA.

V dnešnej dobe je na internete mnoho firiem, ktoré garantujú kvalitu, ale len niektoré sa toho aj držia. Firma A SERVIS LIPKA rozhodne patrí k tým najspoľahlivejším. Určite ju využijem aj v budúcnosti a odporúčam všetkým, ktorý majú podobný problém.