Zdravím,

sme s manželom už obaja v dôchodku. Síl už nie je ako predtým, za mlada. Máme síce dobré a pozorné deti, ale tie sú bohužiaľ veľmi zaneprázdnené. Myslím, že toto je boliestkou vo väčšine dobre fungujúcich rodín. Urobia pre nás všetko, ale my ich s manželom nechceme obťažovať, pokiaľ to len ide. Ale sami sa vrhnúť na maľovanie a neskôr veľké upratovanie, to je pre nás už nadľudská úloha. Zohnali sme si teda firmu, ktorá vymaľovala, ba čo viac. Dcéra sa dohovorila s ostatnými a poskytli nám finančnú podporu. S tým sa dalo už ďalej operovať.

Manžel zistil pri pive firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ja som sa na neho nedôverčivo pozerala, ale prišla som na uvedenú adresu. Bola som ohromená veľmi vľúdnym správaním a ako mi s ľahkosťou, a pre laika, jednoduchým spôsobom vysvetlili, čo a ako funguje čistenie a voskovanie podláh Bratislava. Zároveň mi bolo ponúknuté, čo by bolo pre našu domácnosť najlepšie. Ani som nemala pocit, že ma niekto naťahuje a vyťahuje z vreciek naše peniaze. Tu u tejto firmy nemusíte mať naozaj pocit “keď vtáčika lapajú, pekne mu spievajú”. Všetko prebiehalo na úrovni. Sama sa nevyznám v nejakej terminológii, ako je – kotúčový stroj, že použijú pady alebo slonovú kefu. Čomu rozumiem, tak šetrné čistiace a značkové prostriedky. Tiež ma poučili, že je potrebný vysoký tlak na podlahu a kvalitné šetriace chémie. Dokonca, že kyslá chémia dokonale odstráni z povrchu podlahy aj cementové a iné nánosy po maľovaní. Uistili ma tiež, že sa nemusím báť poškodenia parkiet, ani dlažby v kuchyni. Ba naopak, že je dobré a odporúčam po vyčistení zakonzervovať a naniesť na ňu vosk. To zaručí, že nedôjde k hlbšiemu znečisteniu. Mohla som si vybrať dokonca aj lak pololesklý alebo matný. Tiež údržba je veľmi jednoduchá a určite bez väčšej driny, ako doteraz. Verte, že to neboli žiadne plané sľuby.

Som veľmi šťastná, že táto firma u mňa bola a ma na staré kolená veľmi uľahčila ďalšie dni prežité s handrou. Ďakujem !!!!!!!!