ewita

Hľadáte bývanie v Prahe, ale nechcete sa vzdať prírody?

Väčšinou si pri hľadaní bytu v Prahe musíme vybrať medzi centrom alebo prírodou na okraji mesta. Každé má svoje výhody a nevýhody od dopravnej dostupnosti po možnosť užiť si voľný čas v zeleni. Existuje ale aj tretia možnosť, teda bývanie pri centre a príroda na dosah.

Obe požiadavky spĺňajú napríklad pražské Košíře. Perfektná dopravná dostupnosť do centra aj na diaľnice, všetka občianska vybavenosť a park Košíře-Motol na dosah. Miesto, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. A práve v tejto atraktívnej lokalite vzniká nový projekt pre bývanie, Rezidencia Prachnerova. Moderný bytový dom ponúkne 118 bytov rôznych veľkostí od 1 + kk až po veľkorysé mezonety s rozľahlými terasami. Lodžiu ale bude mať každý byt, aj s možnosťou vlastnej minizáhradky. Môžete sa tak prírodou obklopiť nielen na pohľad, ale priamo vo svojom byte.

V celom dome bude inštalovaný unikátny systém rekuperácie vzduchu s filtrami druhej generácie, dýchať tak budete vždy len čistý vzduch. Garážové státie bude schované v podzemí pod domom, nemusíte tak už nikdy riešiť preplnené parkovisko a obchádzať svoju ulicu päťkrát dookola, než sa vám podarí zaparkovať.

Od svojho bývania ale nečakáme len mať kde prespať s výhľadom na stromy. Chceme tu mať svoj pokoj, zázemie, cítiť sa v bezpečí a v pohode, ale tiež stretávať sa s priateľmi a rodinou. Česká spoločnosť IP Polná, ktorá za stavbou Rezidencia Prachnerova stojí, tak už pri návrhoch dbá na dizajnové riešenie aj členenie jednotlivých bytov a celého domu. Zaujímavá kompozícia jednotlivých poschodí vytvára súkromný vnútroblok plný zelene, ktorý môžete využívať kedykoľvek len budete chcieť. Rezidencia Prachnerova využíva špičkové materiály a luxusný dizajn pre splnenie všetkých požiadaviek moderného bývania, zároveň však svojím vzhľadom rešpektuje staršiu zástavbu aj krajinný ráz. A keď sa nebudete chcieť zastaviť v niektorej z miestnych kaviarní a krčmičiek, môžete si užívať pokoj a pohodlie svojho bytu alebo si dať kávu na terase a kochať sa výhľadom.